25.07.2014

Skolotāj, piesakies apmācībai Skolēnu mācību uzņēmumu programmā!

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) aicina praktiskās uzņēmējdarbības izglītībā iesaistītos skolotājus apgūt inovatīvas metodes Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas realizēšanā.

Apmācībai aicināti pieteikties progresīvi domājoši un uz attīstību vērsti Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo skolu skolotāji kuri vēlas papildināt savas zināšanas un prasmes ar jaunām pieejām Skolēnu mācību uzņēmumu programmas realizēšanai skolās. Īpaši gaidīti sociālo zinību, komerczinību, ekonomikas kā arī fizikas un ķīmijas skolotāji, taču apmācība piemērota arī citu priekšmetu pedagogiem, kuri realizē Skolēnu mācību uzņēmumu programmu savā skolā vai jūt aicinājumu to darīt.

Apmācībā skolotāji apgūs jaunas didaktiskās spēles skolēnu uzņēmējkompetences attīstīšanā dažādām vecuma grupām, kā arī iepazīsies ar Eiropas kolēģu labo praksi SMU programmas realizēšanā, veiksmīgi startējot starptautiska līmeņa konkursos.

Ar mācību metodēm dalīsies skolotājas Ieva Sebre, Inga Riemere un Solvita Lauzēja, kuras projekta „Uzņēmējdarbības skola” (The Entrepreneurial School) ietvaros piedalījušās skolotāju apmācībā Briselē. Par aktuālāko Latvijas ekonomikā pastāstīs latviešu uzņēmējs un ekonomists Jānis Ošlejs, bet Skolēnu mācību uzņēmumu programmas detalizētu norisi palīdzēs apgūt JA-YE Latvija eksperti. Apmācību praktiskajā daļā skolotājiem būs iespēja izmēģināt ražošanas, zinātnes un biznesa simulācijas spēli „Fabrikants”, kas īpaši ieteicama fizikas un ķīmijas skolotājiem, lai gūtu jaunas idejas skolēnu iesaistē eksaktajos priekšmetos un veicinātu uzņēmējspēju attīstīšanu šo priekšmetu ietvaros.  

Apmācība notiks divas pilnas dienas - 19. un 20. augustā, Biznesa augstskolā Turība, Graudu ielā 68, Rīgā. Nakšņošana skolotājiem tiks nodrošināta augstskolas dienesta viesnīcā.

Dalība apmācībā, izdales materiāli, ēdināšana un naktsmītnes dalībniekiem ir BEZ MAKSAS!


Vietu skaits ierobežots! Pieteikšanās līdz 11.08.2014., aizpildot elektronisku anketu ŠEIT.

Detalizēta pasākuma programma ŠEIT

 

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru