09.09.2014

JA-YE Latvija aicina jauniešus un skolotājus uz gada nozīmīgāko mārketinga un iedvesmas semināru „Uzdrīksties uzvarēt!”

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) aicina skolēnus un skolotājus uz gada nozīmīgāko mārketinga notikumu skolu jauniešiem – mārketinga un iedvesmas semināru „Uzdrīksties uzvarēt!”. Seminārs notiks 7. oktobrī, Rīgā, modes un izklaides centrā Rīga Plaza, Multikino telpās.

Semināra „Jauno uzņēmēju skolā 2014”  pirmajā daļā gan skolēni, gan skolotāji varēs apgūt kā uzsākt biznesa plānošanu un izprast kā  skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) izveidošana skolas laikā ietekmēs jauniešu dzīvi nākotnē, pat ja tā nebūs saistīta ar uzņēmējdarbību. Savā pieredzē dalīsies SMU Eiropas fināla dalībnieki no Latvijas, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas – SMU Garage Wooden Bow Ties, kuru ražotie koka tauriņi guvuši jau starptautisku atzinību.

Latvijā zināmi uzņēmēji, mārketinga un pārdošanas eksperti pastāstīs par biznesa modeļa izvēli uzņēmumam, par sava zīmola stāsta veidošanu un komunicēšanu, kā arī sniegs praktiskus pārdošanas un klientu apkalpošanas padomus.

Savukārt semināra otrajā daļā jaunieši varēs pielietot jauniegūtās zināšanas, lai paši ģenerētu biznesa idejas radošajās darbnīcās, kā arī patstāvīgi veiktu dažādus mārketinga un karjeras izglītības uzdevumus, iesaistot Rīga Plaza veikalus, kafejnīcas, pakalpojumu uzņēmumus.

Konferencē jaunieši uzzinās arī par Vides reklāmas konkursu, ko izsludinās un vērtīgas balvas nodrošinās JA-YE Latvija sadarbības partneris VAS Latvijas Valsts meži. Būs arī pārsteigumi no ilggadēja JA-YE Latvija sadarbības partnera – prāmju operatora Tallink.

JA-YE Latvija ikgadējais mārketinga un iedvesmas seminārs tradicionāli ir ļoti apmeklēts pasākums, tāpēc aicinām skolēnus un skolotājus jau laicīgi pieteikt savu dalību, aizpildot pieteikuma anketu  ŠEIT,  vietu skaits ir ierobežots.

Mārketinga un iedvesmas semināra „Uzdrīksties uzvarēt!” PROGRAMMA

Seminārs tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru