23.09.2014

JA-YE Latvija vadība diskutēs ar premjerministra amata kandidātiem par praktisko biznesa izglītību

Ar diskusiju par valsts attīstības prioritātēm nākamajiem 4 – 8 gadiem, to, kādus soļus sperot šīs prioritātes ir sasniedzamas, 24.septembrī tiks noslēgts Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras organizētais uzņēmēju - politiķu Saeimas priekšvēlēšanu debašu cikls: “Kas sagaida uzņēmēju pēc 12.Saeimas vēlēšanām.” Diskusijas tiešraide tiks translēta portālā Delfi.

“Latvijas valsts atjaunotā neatkarība iesoļojusi jau trešajā gadu desmitā, tomēr latvieši kā savas laimes kalēji nav spējuši šai laikā panākt ekonomikas izrāvienu un labklājības līmeni, kas pārsniegtu 67% no vidējā Eiropas Savienībā. Vai pie vainas ir mūsu nespēja definēt valsts attīstības prioritātes, vai spert konkrētus soļus to īstenošanā,” diskusiju piesakot vaicā LTRK viceprezidents Aigars Rostovskis, akcentējot, ka par šīm tēmām uzņēmēji 24.septembrī arī diskutēs ar politisko partiju augstāko vadību.

24.septembra debatē uzņēmēji izveicās 12.Saeimas vēlēšanās startējošo partiju nominētos premjerministra amata kandidātus vai alternatīvi - partiju augstākās vadības pārstāvjus – Ivaru Zariņu (Saskaņa), Vjačeslavu Dombrovski (Vienotība), Andri Pārupu (Nacionālā apvienība), Ingunu Sudrabu (No sirds Latvijai), Juri Pūci (Latvijas Attīstībai), Aināru Šleseru (Vienoti Latvijai), Mārtiņu Bondaru (Reģionu apvienība), Jāni Bordānu (Jaunā Konservatīvā partija), Andri Orolu (Suverenitāte) un Jāni Viegliņu (Izaugsme). Zaļo un Zemnieku Savienība pārstāvi 24.septembra diskusijā vēl nav nominējusi, savukārt partijas Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām un Latvijas Krievu savienība debatē atteikušās piedalīties.

LTRK eksperti sarunā – LTRK viceprezidents Aigars Rostovskis, LTRK viceprezidente Lienīte Caune un Junior Achievement Latvia valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns. Debati moderēs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Jautājumus politiķim var uzdot ikviens debates tiešraides skatītājs, uzrakstot to DELFI portālā tiešraidi piesakošās 24.septembra ziņas komentāru sadaļā.

LTRK organizēto uzņēmēju – politiķu Saeimas priekšvēlēšanu diskusiju cikla “Kas sagaida uzņēmēju pēc 12.Saeimas vēlēšanām?” video ierakstus iespējams noskatīties LTRK Youtube kanālā.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju nevalstiskā organizācija, kura apvieno 1 134 uzņēmumus un vairāk nekā 3 000 no 50 nozaru asociāciju biedriem, 4 pilsētu uzņēmēju klubus un 14 citas uzņēmēju apvienības. LTRK pārstāv uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. LTRK darbojas trīs jomās: 1) uzņēmējdarbības vide 2) uzņēmumu konkurētspēja 3) eksports.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre. Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevalstiskajām organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

 


Papildu informācijai:

Sabiedrisko attiecību dienests
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija
T. + 371 67830825
M. + 371 26469946
F. + 371 67820092
LTRK_info@chamber.lv
www.chamber.lv

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru