28.10.2014

Skolēnus un studentus aicina attīstīt biznesa plānus un lietot finanšu vadības sistēmu

Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) un Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāte (LU EVF) 4.novembrī organizē Finanšu vadības sistēmas semināru vidusskolēniem, studentiem un viņu pedagogiem par biznesa plānu veidošanu, finanšu plānošanu un finanšu vadības sistēmas Hansaworld pielietošanu mācību uzņēmumos.

Lai skolēni un studenti labāk izprastu finanšu uzskaites sistēmas būtību un tās praktisko pielietojumu, semināra praktiskajās nodarbībās jauniešiem būs iespēja padziļināti attīstīt savu mācību uzņēmumu biznesa plānus, it īpaši finanšu sadaļu. Speciālisti skaidros dažādu nozaru biznesa specifiku, atbilstoši tai mācīs jauniešiem izstrādāt finanšu plānus un veikt attiecīgu finanšu uzskaiti. Jauniešiem, kuri vēlas nākotnē karjeru saistīt ar grāmatvedību un finanšu uzskaiti, būs iespēja maijā kārtot eksāmenu un iegūt Hansaworld Enterprise sertifikātu.

Seminārs norisināsies 4.novembrī no plkst. 10:00 līdz 16:00 Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes telpās, Aspazijas bulvāris 5.

Pieteikšanās, aizpildot anketu līdz 29.oktobrim ŠEIT. Vietu skaits ierobežots!

Semināra PROGRAMMA!

Seminārs tiek īstenots LIAA projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru