20.11.2014

Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus

Biznesa izglītība biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija aicina skolēnus, studentus un pedagogus uz ikgadējo Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus, kas norisināsies 2014.gada 6.decembrī modes un izklaides centrā Rīga Plaza. Gadatirgu atbalsta LIAA projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmai” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, stratēģiskais partneris Swedbank un modes un izklaides centrs Rīga Plaza.

Pieteikšanās anketu gadatirgums aizpildīt  ŠEIT līdz 20.novembrim. Lūdzu ņemt vērā, ka vietu skaits stendiem ir ierobežots modes un izklaides centrā Rīga Plaza, tāpēc skolām un tās audzēkņiem lūdzam ievērot noteiktos limitus, kā arī ņemsim vērā SMU motivāciju.

Kopumā pasākumā pulcēsies 70 vidusskolas un 50 pamatskolas Skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas un 10 studentu mācību uzņēmumi Start-Up programmas ietvaros. Paralēli šim pasākumam Rīga Plaza norisināsies arī A līmenja skolotāju tālākizglītības kursu 3. modulis. 

Pasākuma programma

Lūdzu iepazīties ar SMU Gadatirgus nolikumu, kā arī ar dalības kritērijiem.

Skolēniem, kas nepiedalās gadatirgū, bet ir vēlme to apmeklēt un iepazīties ar tā norisi, kā arī novērtēt citu SMU veikumu, aicinām reģistrēties kā gadatirgus apmeklētāju, aizpildot anketu līdz 1. decembrim ŠEIT. Reģistrējoties, gadatirgus dienā skolēns saņems sekojošus materiālus - programmu, gadatirgus SMU sarakstu un darba lapu.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru