25.11.2014

Vislatvijas SMU Ziemassvētku gadatirgus!

Šī gada  6. decembrī, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) aicina uz ikgadējo Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Ziemassvētku gadatirgu modes un izklaides centrā Rīga Plaza.

Ziemassvētku gadatirgū šogad piedalīsies vairāk kā 120 Skolēnu mācību uzņēmumi no Latvijas skolām, kuri dienas garumā piedāvās  Rīga Plaza apmeklētājiem savas oriģinālās Ziemassvētku dāvanas.

Lai varētu saplānot savus Ziemassvētku dāvanu pirkumus, aicinām iepazīties ar Skolēnu mācību uzņēmumiem -  Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus dalībniekiem. (Vislatvijas SMU Ziemassvētku gadatirgus  dalībnieki saņems apstiprinājumu savā e-pastā).

Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Ziemassvētku gadatirgus PROGRAMMA

Pavisam šim gadatirgum bija pieteikušies vairāk kā 220 labākie Skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas, taču apstiprinājumu piedalīties Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgū  guva ap 120 SMU.

Tie SMU, kuri netirgosies 6. decembrī, varēs to darīt Vislatvijas Pavasara  Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgū 2015. gada 7. martā!

Aicinām skolēnus apmeklēt Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgu un iepazīties ar tā norisi, kā arī novērtēt SMU veikumu!

Iespējams reģistrēties kā gadatirgus apmeklētājam, aizpildot anketu līdz 1. decembrim ŠEIT. Reģistrētie gadatirgus dalībnieki gadatirgus dienā saņems sekojošus materiālus - programmu, gadatirgus SMU sarakstu un darba lapu. 

Gadatirgu atbalsta LIAA projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) un Eiropas Savienība, JA-YE Latvija partneri Swedbank un modes un izklaides centrs Rīga Plaza.

Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus dalībniekus aicinām iepazīties ar dalības NOTEIKUMIEM un NOLIKUMU

Uzziņām:

no 25.11.2014.-27.11.2014.

Programmu direktore

Inga Bolmane

t.: 22070040, e-pasts: inga@jal.lv

 

no 27.11.2014.

Projektu vadītāja

Danuta Jasmane

t.: 29103079, e-pasts: danuta@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru