15.12.2014

JA-YE Latvija aicina jauniešus attīstīt līdera potenciālu un definēt nākotnes līdera vērtības

Apzinoties spēcīgu līderu trūkumu Latvijā, biznesa izglītības biedrība Junior Achievement-Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) uzsāk īstenot unikālu Līderu programmu 15 - 20 gadīgiem jauniešiem, kuras mērķis ir veidot jauno līderu paaudzi Latvijas konkurētspējas palielināšanai.

JA-YE Latvija Padomes loceklis, SIA Enerģijas risinājumi īpašnieks Guntars Kokorēvičs uzsver:„Ar šo programmu mēs atveram platformu diskusijai par līderību, tās lomu mūsdienu un nākotnes Latvijā. Būtiski, ka piesaistīsim šodienas Latvijas biznesa, politikas un dažādu sabiedriskās dzīves jomu līderus kā jauniešu mentorus. Mēs centīsimies pārnest šo cilvēku pieredzi un zināšanas uz jaunajiem nākotnes līderiem un sadarbībā ar pašiem jauniešiem sintezēt jaunu pieeju līderības jautājumam,“ un piebilst:  “Mēs vēlamies uzsākt ne tikai diskusiju, bet ar reālu rīcību palīdzēt atrast sevi jaunai līderu paaudzei, jauniešiem, kuri veidos nākotnes Latviju – politiski godīgu, cilvēcīgi sirsnīgu, globāli mūsdienīgu un ekonomiski ambiciozu veiksmes stāstu.”

“Ieviešot Līderu programmu, JA-YE Latvija uzņemas iniciatīvu jauno līderu vērtību, uzskatu sistēmas un Latvijas sabiedrībai tik nepieciešamo nākotnes mērķu definēšanā. Mēs apzināmies sava mērķa ambiciozitāti un atbildību, tāpēc talkā aicināsim dzīvesgudrus mentorus un personības izaugsmes ekspertus, kuri palīdzēs atraisīt jauniešos līdera talantus”, par jauno programmu saka JA-YE Latvija Valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.

JA-YE Latvija Līderu programma ir biedrības oriģinālprogramma, kas paredzēta vidusskolas vecuma jauniešiem. Šajā vecuma grupā tā ir unikāla līderu sagatavošanas programma, kuru katru gadu absolvēs 15-20 jaunie līderi. Patlaban Latvijā nav neviena līdzvērtīga līderības izglītības programma, kas paredzēta tieši vidusskolas vecuma jauniešiem.

JA-YE Latvija Līderu programmas viena cikla ilgums būs viens mācību gads, kura laikā divās kārtās atlasītie potenciālie līderi strādās ar koučiem un mentoriem. Programmā iesaistītie mentori ar savu pieredzi iedvesmos un iedrošinās jauniešus īstenot savu līdera talantu. Savukārt profesionālie Rīgas Koučinga skolas kouči projekta īstenošanas procesā atbalstīs jauniešus un veicinās katra līdera individuālā potenciāla apzināšanos, kā arī palīdzēs saglabāt fokusu uz izvirzītajiem mērķiem. JA-YE Latvija nodrošinās vidi, kas attīstīs un pilnveidos jauniešu līdera kompetences.

Programmas noslēgumā katrs jaunais līderis demonstrēs savu izaugsmi paša izstrādāta projekta prezentācijā, kas veidots aktīvi sadarbojoties ar savu mentoru.

Pieteikuma anketa Jauno līderu atlaisei pieejama ŠEIT

Detalizētāk ar programmu aicinām iepazīties: http://www.jal.lv/lideruprogramma

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru