06.01.2015

ĒNU DIENA 2015 notiks 11. februārī

Pirmdien, 12. janvārī tiks atvērta Ēnu devēju - uzņēmumu, organizāciju, iestāžu - vakanču reģistrācija šī gada Ēnu dienai, kas notiks jau pēc mēneša - 11. februārī un, ko tradicionāli organizē praktiskās biznesa izglītības biedrība Junior Achievement -Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija).

Ēnu devēju reģistrācija notiks, jaunu dizainu un funkcionalitāti ieguvušajā lielākajā tiešsaistes darba biržā skolu jauniešiem - portālā www.enudiena.lv un tā plānota līdz 2. februārim.

Savukārt no 19. janvāra līdz 4. februārim pieteikšanos piedāvātajām vakancēm sāks skolēni, potenciālie Ēnotāji.

Šogad Ēnu diena tiek organizēta sadarbībā ar naftas un naftas produktu transportēšanas uzņēmumu LatRosTrans, aicinot jauniešu iepazīties ar dažādām inženierzinātņu profesijām, kurās patlaban jau vērojams darbinieku trūkums.

Biznesa izglītības biedrība JA-YE Latvija īsteno  karjeras izglītības programmu Ēnu diena jau četrpadsmito gadu un nodrošina iespēju katru gadu jauniešiem satikties ar saviem potenciālajiem darba devējiem.

JA-YE Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns gandarīts: "Praktiskas karjeras izglītības programma Ēnu diena ir viens no atpazīstmākajiem Junior Achievement©zīmoliem Latvijas darba devēju un skolu jauniešu vidū. Mēs priecājamies par sasniegto, bet izvirzām sev arī  jaunus mērķus. Tāpēc, stiprinot šo zīmolu, izveidojām jaunu grafisko identitāti un būtiski pilnveidojām portāla www.enudiena.lv funkcionalitāti. Mūsu mērķis ir palielināt šogad piedāvāto vakanču skaitu par 15%, sasniedzot 6 500 vakances. Tāpat ļoti ceram, ka portālā piedāvātās papildiespējas uzņēmumiem un organizācijām, aicināt skolēnus pie sevis ekskursijās, padarīs šo platformu pievilcīgu arī skolotājiem."

Papildus informācija:

Antra Laumane,
JA-YE Latvija mārketinga vadītāja
Tālrunis: 29565758;
E-pasts: antra@jal.lv
Seko un uzzini vairāk: www.draugiem.lv/jal https://www.facebook.com/juniorachievementlatvija
https://twitter.com/SMULatvija

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru