09.02.2015

Nenokavē iespēju piedalīties JA-YE Latvija konkursos!

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement - Young Enterprise Latvija aicina jauniešus piedalīties konkursos. Parādi savas radošās spējas, piedalies un laimē balvas!

LVM Sociālās vides reklāmas konkurss

Ikvienam 1.-12. klašu skolēnam tiek dota iespēja iejusties reklāmas aģentūras darbinieka lomā un pārbaudīt savas spējas reklāmas veidošanā Latvijas valsts mežu un JA-YE Latvija izsludinātajā Sociālās  vides reklāmu konkursā. Izveido reklāmas saukli un skici vides reklāmas plakātam par tēmu "Koka otrie 100" un iesniedz to līdz 2015. gada 1. martam elektroniskā formā. Konkursa nolikumu apskati ŠEIT!

Mana vārdnīciņa

Konkurss Mana vārdnīciņa aicina skolēnus no 1.-4. klasei izveidot savu ekonomisko terminu skaidrojošo vārdnīcu. Kopā ar skolotāju, vecākiem un vecvecākiem skolēni saviem vārdiem skaidro sociālo zinību programmas ietvaros apgūtos ekonomiskos jēdzienus. Vārdnīciņas apraksta daļu kopumā veido ne lielāku kā divas A4 lapas (skaidrojums un piemēri), skolēns var pievienot arī skaidrojošas ilustrācijas. Atcerieties, ka konkursā uzvar ne jau pareizāk skaidrotie termini, bet trāpīgākie skaidrojumi, kas liecina par bērna skatījumu uz pasauli, tādi, no kuriem var mācīties arī pieaugušie! Konkursa nolikumu vari apskatīt ŠEIT!

Biznesa pasaku konkurss

5.-9. klašu skolēni tiek aicināti sacerēt pasaku par ekonomikas un uzņēmējdarbības tēmām. Skolēns vai skolēnu grupa (3 skolēni) izveido Biznesa pasaku ar laimīgām beigām. Pasaku vērtēšanā piedalās žūrija, kas vērtē finansiāli drosmīgākās, kā arī uz jaunām idejām vērstās pasakas. Būtisks ir arī pasakas vizuālais noformējums. Biznesa pasakas saturu iesniedz elektroniski un papīra formātā.

Līdz 2015.gada 15.martam pasakas saturu iesniedz ŠEIT!

Papīra formātā darbs jāiesūta pa pastu, norādot: darba nosaukums, vārds, uzvārds, klase, skola, darba vadītājs (skolotājs), kontakttālrunis, e-pasts. Pasta adrese: JA-YE Latvija konkursam ”Biznesa pasaka”, Audēju iela 15, Rīga, LV-1050

Biznesa plānu konkurss

JA-YE Latvija dalībskolu 9.-12. klašu skolēni, kuri apgūst vai ir apguvuši Skolēnu mācību uzņēmumu programmu un kuri vēlas izveidot savu uzņēmumu, tiek aicināti piedalīties Biznesa plānu konkursā. SMU Biznesa plānu konkurss dod skolēniem iespēju pielietot un pārbaudīt skolā iegūtās ekonomiskās zināšanas un apgūtās praktiskās uzņēmējdarbības prasmes, darbojoties savā Skolēnu mācību uzņēmumā. Konkurss notiek sadarbībā ar Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāti.

Piedalies Biznesa plānu konkursā, aizpildot anketu un lejupielādējot to ŠEIT!

Pieteikties iespējams līdz 2015.gada 1.martam! Konkursa nolikumu apskati ŠEIT!

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru