03.03.2015

Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Pavasara gadatirgus

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) sadarbībā ar Swedbank un Rīga Plaza aicina uz ikgadējo Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Pavasara gadatirgu, kurš norisināsies šī gada 7.martā modes un izklaides centrā Rīga Plaza

Pavasara gadatirgū šogad piedalīsies 122 Skolēnu mācību uzņēmumi no Latvijas skolām, kuri dienas garumā piedāvās  modes un izklaides centra Rīga Plaza apmeklētājiem savas oriģinālās preces.

Aicinām iepazīties ar Skolēnu mācību uzņēmumiem un to produktiem un gadatirgus dalībniekus iepazīties ar specifikāciju -  Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Pavasara gadatirgus dalībniekiem.

Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Pavasara gadatirgus PROGRAMMA

Pavisam šim gadatirgum bija pieteikušies vairāk kā 150 labākie Skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas, taču apstiprinājumu piedalīties Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Pavasara gadatirgū  guva ap 122 SMU.

Aicinām skolēnus apmeklēt Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Pavasara gadatirgu un iepazīties ar tā norisi, kā arī novērtēt SMU veikumu!

Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Pavasara gadatirgus dalībniekus aicinām iepazīties ar dalības  NOTEIKUMIEM

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru