16.04.2015

Gada labākais ekonomikā 2015

Lai veicinātu sabiedrības interesi par Latvijas jauniešu sasniegumiem ekonomikā, Junior Achievement Latvija (JA Latvija) katru gadu no 1996. gada rīko konkursu „Gada labākais ekonomikā”. Konkursa "Gada labākais ekonomikā 2015" apbalvošanas ceremonija norisināsies 18.jūnijā ar Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa piedalīšanos. 

Konkursā tiek noteikti un apbalvoti labākie JA Latvija programmu dalībnieki – pedagogi, skolu direktori un skolēni, kuri savu darbu veic pašaizliedzīgi, atbildīgi, ar augstu profesionalitāti un neizsīkstošu enerģiju, veicinot Latvijas tautsaimniecības attīstību. JA Latvija un sadarbības partneri novērtēs pedagogu darbu un īpaši pateiksies izcilām personībām, kuras iemieso pedagoga profesijas mīlestību un devušas lielu ieguldījumu mērķtiecīgas, zinošas Latvijas sabiedrības veidošanā. 

Konkurss veicina jauniešu ieinteresētību par ekonomiku un uzņēmējdarbību un sekmē skolā iegūto zināšanu izmantošanu dzīvē. Sumināti tiks skolēni, kas ne tikai sasnieguši izcilus rezultātus ekonomiskās izglītības teorijā, bet arī veiksmīgi un radoši pielietojuši šīs zināšanas biznesa praksē un bijuši sociāli atbildīgi, darbojoties JA Latvija programmās. 

Konkursa ietvaros tiks sumināti arī sociāli atbildīgākie, aktīvākie sadarbības partneri, kas ir JA Latvija uzticamākie sabiedrotie, kuri iedvesmo skolēnus, palīdz tiem apgūt ekonomikas zinības un mudina tās pielietot dzīvē.

Kandidatūras var  izvirzīt skolēni, skolotāji, skolas vadība un citi sabiedrības locekļi, atbilstoši konkursa Nolikumam. No vienas skolas var tikt izvirzīti vairāki kandidāti. 

NOLIKUMS

Kandidatūras pieteikumi iesniedzami rakstiskā veidā, sūtot uz JA Latvija biroju, Audēju iela 15, Rīgā, LV- 1050 (vai  elektroniski – jal@jal.lv), uzrādot visus kandidāta sasniegumus atbilstoši konkursa kritērijiem līdz 2015. gada 22. maijam

Konkursā drīkst kandidēt arī tie skolotāji un skolēni, kas iekļuvuši iepriekšējo gadu konkursa finālā.

2015. gada 28. maijā – žūrijas sēde
2015. gada 1. jūnijā Konkursa „Gada labākais ekonomikā 2015” Nominantu paziņošana
2015. gada 18. jūnijā – Apbalvošanas cermonija

Vairāk informācijas:
Inga Bolmane
JA Latvija programmu direktore
inga@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru