21.04.2015

Noslēgusies JA Latvija Līderu programmas 2. meistarklase

Divu dienu garumā, 17. un 18. aprīlī norisinājās JA Latvija Līderu programmas otrā Meistarklase, kuras laikā radošu aktivitāšu un nodarbību veidā jaunieši pilnveidoja savas kompetences un guva nebijušu pieredzi runāt kameru priekšā.

Pirmajā meistarklases dienā jaunieši tikās ar trīs Līderu programmas mentoriem:

 • Irīnu Pīgozni, Swedbank valdes locekli;
 • Jāni Buku, Nordea bankas vadītāju Latvijā;
 • Guntaru Kokoreviču, JA Latvija padomes locekli, SIA Enerģijas risinājumi un Clean R padomes priekšsēdētāju.
 • Tikšanās laikā jaunieši un mentori diskutēja par to, kādam jābūt spēcīgam līderim, ko līderis var dot savai valstij un kādu valsts prezidentu jaunieši vēlas redzēt mūsu valstī. Jauno līderu un mentoru sarunu vari apskatīt video ierakstā ŠEIT.

  Sadarbībā ar Rīgas Koučinga Skolas trenerēm Svetlanu Romašinu un Agnesi Savuli, jaunieši turpināja iesāktā projekta attīstību Līderu programmas ietvaros un caur praktiskiem uzdevumiem apguva projekta īstenošanas posmu izveidi un projekta risku vadību.

  Iedvesmojoša bija jauniešu tikšanās ar singapūrieti Low Siew Thiam, Latvijas goda konsula Singapūrā padomnieku un Globālā Vadības foruma priekšsēdētāju. Sarunā jaunieši atklāja, cik neticamas pārmaiņas Singapūra ir piedzīvojusi pēdējo 60 gadu laikā, kļūstot par vienu no bagātākajām valstīm pasaulē, uzsverot arī Latvijas ekonomikas iespēju augt un izglītotu līderu nozīmi valsts izaugsmē.

  Otrajā meistarklases dienā jaunieši apguva TRIVIUMS apmācība mediju treniņu - Kā spīdēt medijos? Apmācību laikā komunikāciju trenere un konsultante, žurnāliste Krista Vāvere atklāja, kā domā un strādā žurnālisti un kas jāatceras interviju laikā televīzijā, radio un telefonintervijās. Praktiskajā treniņā ar video ierakstu jaunieši runāja par sev un sabiedrībā aktuālām tēmām, vēlāk kameras priekšā atbildot arī uz negaidītiem jautājumiem.

  Vairāk par Līderu programmu lasi ŠEIT.

  Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru