12.05.2015

Noskaidroti Radošo konkursu laureāti

Junior Achievement Latvija komanda ir priecīgi paziņot, ka esam noskaidrojuši šī gada radošo konkursu - finanšu pratības Biznesa pasaku konkursa un Latvijas valsts mežu Sociālā vides reklāmas konkursa laureātus!

Šogad veiksmīgākās biznesa pasakas izvērtēja kupls žūrijas pulks - pārstāvji no Latvijas Komercbanku Asociācijas, Latvijas Kultūras ministrijas un Tallink, zoologs un politiķis Ingmārs Līdaka, kā arī apbalvošanas norises vietas saimnieki - Latvijas valsts meži. 271 iesniegtā darba konkurencē tika rūpīgi izvēlētas 16 radošākās skolēnu pasakas un noskaidroti konkursa laureāti.

Biznesa pasaku konkursa laureāti

Latvijas valsts mežu Sociālās vides reklāmas konkursa uzdevums šogad bija izveidot reklāmas saukli un skici vides reklāmas plakātam par tēmu "Koka otrie 100". Latvijas valsts meži, sadarbībā ar reklāmas aģentūru !Mooz izvērtēja 251 iesūtīto darbu no 32 Latvijas skolām. Žūrija noteica sešus spilgtākos reklāmas darbus, kas nominēti galvenajai konkursa balvai - lielformāta vides reklāmas stenda izveidei.

LVM Reklāmas konkursa laureāti

Radošo darbu svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks šī gada 28.maijā, Latvijas Valsts Meži birojā, Vaiņodes ielā 1, Rīgā.

 

Uzziņām:

Laura Teivāne

Projektu koordinatore

E-pasts: laura@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru