09.06.2015

JA Baltijas valstu Start-up programmas dalībnieki Rīgā cīnīsies par 15 000 EUR no Hyundai

 Trešdien, 10. jūnijā, par balvu 15 000 EUR no Hyundai, sacentīsies Junior Achievement Start-up programmas labākie uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Sacensības notiks JA Europe un Hyundai iniciatīvas „Brilliant Young Entrepreneurs” ietvaros. Šīs sacensības jaunajiem Baltijas uzņēmējiem šogad notiks pirmo reizi un tās uzticēts organizēt Junior Achievment Latvija.

Sacensībās, kas visas dienas garumā notiks portāla draugiem.lv birojā, kopumā par balvu cīnīsies 6 uzņēmumi – pa diviem no katras valsts. Latviju sacensībās pārstāves Latvijas universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes Start-up programmas šī gada fināla uzvarētāji – Ideja.L ar biznesa ideju – atbalsta sistēmu bāreņiem un Vakardārzi, kas plāno ražot vīnu un sidru.

Sacensības dalībniekus vērtēs žūrija šādā sastāvā: 

  • Erkki Ots,  Hyundai vadītājs Baltijā
  • Kelli Kook, Hyundai mārketinga menedžere Baltijā
  • Claudio Rivera, RTU Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmas direktors
  • Raivis Lucijanovs, SIA LatRosTrans finanšu direktors
  • Jūlija Giforda, Draugiem Grupas satura mārketinga speciāliste
  • Par „Brilliant Young Entrepreuners

    Hyundai Motor Europe un JA Europe uzsāka īstenot iniciatīvu „Brilliant Young Entrepreneurs” 2013. gada aprīlī ar mērķi atbalstīt jaunos biznesa līderus Eiropā un palīdzētu viņu sapņiem pārtapt realitātē. Iniciatīvas ietvaros Hyundai finansiāli  atbalsta tikai tās biznesa idejas, kam ir nopietns biznesa potenciāls. Pirmajā iniciatīvas gadā jau 14 uzņēmumi saņēma finansiālo atbalstu, kas jau pēc sešiem mēnešiem bija kļuvuši par reāliem biznesiem.

    Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru