19.06.2015

Baltijas valstu Start-up programmas sacensībās 15 000 EUR no Hyundai iegūst ELCONS no Igaunijas

Trešdien, 10. jūnijā, par balvu 15 000 EUR no Hyundai, sacentās Junior Achievement Start-up programmas labākie uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Par sacensību uzvarētāju kļuva konkursa dalībnieks no Igaunijas – ELCONS, kura biznesa ideja ir elektroniski konstruktori mācību nolūkiem. ELCONS ir student komanda no Estonian Business School un TTK University of Applied Sciences.

“Šāda veida konkursi ir nozīmīgs ieguldījums jauno uzņēmēju atbalstam, lai sasniegtu savas biznesa idejas nākamo pakāpi. Tie ļauj saņemt atgriezenisko saiti par savu produktu, kā arī augt profesionāli – uzlabot pārdošanas un komunikācijas prasmes, kā arī veidot starptautiskus kontaktus, kas tik būtiski mūsdienu globālajā pasaulē,” uzsver Junior Achievement Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.

Sacensībās, kas visas dienas garumā notika portāla draugiem.lv birojā, kopumā par balvu cīnīsies 6 uzņēmumi – pa diviem no katras valsts. Latviju sacensībās pārstāvēja Latvijas universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes Start-up programmas šī gada fināla uzvarētāji – Ideja.L ar biznesa ideju – atbalsta sistēmu bāreņiem un Vakardārzi, kas plāno ražot vīnu un sidru.

Sacensības dalībniekus vērtēja žūrija šādā sastāvā: 

 • Erkki Ots,  Hyundai vadītājs Baltijā
 • Kelli Kook, Hyundai mārketinga menedžere Baltijā
 • Claudio Rivera, RTU Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmas direktors
 • Raivis Lucijanovs, SIA LatRosTrans finanšu direktors
 • Jūlija Giforda, Draugiem Grupas satura mārketinga speciāliste
 • Sacensības notika JA Europe un Hyundai iniciatīvas „Brilliant Young Entrepreneurs” ietvaros. Šīs sacensības jaunajiem Baltijas uzņēmējiem šogad notika pirmo reizi un tās organizēja Junior Achievment Latvija.

  Fotogrāfijas no pasākuma atrodas te: http://bit.ly/1ejYzID

  Par „Brilliant Young Entrepreuners

  Hyundai Motor Europe un JA Europe uzsāka īstenot iniciatīvu „Brilliant Young Entrepreuners” 2013. gada aprīlī ar mērķi atbalstīt jaunos biznesa līderus Eiropā un palīdzētu viņu sapņiem pārtapt realitātē. Iniciatīvas ietvaros Hyundai finansiāli  atbalsta tikai tās biznesa idejas, kam ir nopietns biznesa potenciāls. Pirmajā iniciatīvas gadā jau 14 uzņēmumi saņēma finansiālo atbalstu, kas jau pēc sešiem mēnešiem bija kļuvuši par reāliem biznesiem.

  Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru