06.07.2015

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku laikā varēs iegādāties Skolēnu mācību uzņēmumu ražojumus

Laikā no 7. jūlija līdz 10. jūlijam, XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku programmas „BURTISKI BURVĪGS BURZIŅŠ VĒRMANES DĀRZĀ” ietvaros būs iespējams uzzināt par praktiskās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija (JA Latvija) Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas dalībnieku darbību un iegādāties šo uzņēmumu ražojumus.

JA Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns atzīst: „Mēs esam gandarīti, ka mūsu Skolēnu mācību uzņēmumi  varēs iepazīstināt ar savu veikumu plašu svētku programmas apmeklētāju loku. Tā ir pozitīva klientu attiecību un pārdošanas pieredze jaunajiem uzņēmējiem, kas ir neatsverams ieguvums savu uzņēmējdarbības prasmju pilnveidē. Gaidīsim ciemos ikvienu, kurš vēlas uzzināt par Latvijas jauniešu radošajām idejām, ko viņi jau skolas laikā spējuši iemiesot reālos produktos un pakalpojumos.”

Katrā no četrām dienām, tiks piedāvāti viena novada skolu SMU produkti - skolēni tirgosies ar pašdarinātām radošām dāvanām, māla izstrādājumiem, rotām, atjautības spēlēm un citiem pašu darinātiem produktiem. 7. jūlijā būs Vidzemes reģiona skolu SMU diena, 8. jūlijā -  Latgales, 9. jūlijā – Kurzemes un 10. jūlijā - Zemgales reģiona skolu SMU diena. SMU tirdziņš Vērmanes dārzā  darbosies katrā no minētajām dienām laikā no plkst.10.00 līdz 17.00.

Vairāk informācijas par tirdziņa dalībniekiem ŠEIT.

Šogad Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies no 2015.gada 6. līdz 12.jūlijam. Tiek plānots, ka svētkos piedalīsies vairāk nekā 35 000 Latvijas dziedātāju, dejotāju, mūziķu, zīmētāju un teātra spēlētāju, kas Mežaparka Lielajā estrādē un Daugavas stadionā priecēs tūkstošiem skatītāju.

Vairāk par XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku programmu uzziniet http://dziedundejo.lv/programma/

Papildu informācija:
Laura Teivāne
JA Latvija projektu koordinatore

Tālrunis: 25130098 
E-pasts: laura@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru