24.08.2015

Junior Entrepreneurship Summer School 2015

Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE Riga) un Entrepreneurship Support Centre sadarbībā ar Junior Achievement Latvija un Madonas pašvaldību rīkos uzņēmējdarbības nometni, kas norisināsies no 25. līdz 30. augustam Madonā un paredzēta vidusskolas vecuma jauniešiem. Nometnes laikā tiks radītas idejas uzņēmējdarbībai, veidoti produktu prototipi, izstrādāti biznesa modeļi, kā arī paredzēta ideju prezentēšana investoriem un žūrijai. Nometni vadīs SSE Riga uzņēmējdarbības kursa lektori Viesturs Sosārs un Krists Avots. Šajā darbā palīdzēs mentori - Rīgas Ekonomikas augstskolas absolventi.

Nometnē uzstāsies vieslektori, kuri dalīsies ar saviem pieredzes un veiksmes stāstiem tādās nozarēs kā uzņēmējdarbība, IT un dizains, piemēram, gaidāma Infogr.am dibinātāja Ulda Leiterta, Elektronikas un Datorzinātņu institūta inženiera Emila Sjundjukova, dizainera Riharda Funta un saldumu zīmola Taste Caps! izveidotājas Ilzes Garančas vieslekcijas.

Šobrīd ir noslēgusies dalībnieku uzņemšana nometnei, un ir izvēlēti 30 vidusskolas vecuma dalībnieki no visas Latvijas. To vidū ir 11 Junior Achievement Latvija projekta Līderu programma dalībnieki, kā arī jaunieši, kuri jau veidojuši un veiksmīgi vadījuši skolēnu mācību uzņēmumus. Pēc dalības nometnē Līderu programmas dalībnieki pavisam drīz noslēgs programmas pirmo gadu, prezentējot sava projekta un personības attīstību, kas veidots ciešā sadarbībā ar personības izaugsmes trenerēm, koučiem un mentoriem.

 

Vairāk informācijas:

Laura Teivāne

JA Latvija Projektu vadītāja

laura@jal.lv

25130098

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru