27.08.2015

JA Latvija skolotāji iedvesmoti jaunajam mācību gadam

Trešdien, 19. augustā norisinājās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija (JA Latvija) vasaras skolotāju apmācības par programmas „Skolēnu mācību uzņēmumi ” (SMU) konsultēšanu.

Apmācībās 70 skolotājiem no visas Latvijas bija iespēja uzzināt JA Latvija programmu aktualitātes 2015./2016.m.g., iedvesmoties no pieredzes stāstiem, diskutēt par Latvijas ekonomisko situāciju un pašiem izmēģināt dažādas mācību metodes.

Eiropas SMU fināla 2.vietas ieguvēji „Simple+” no Madonas Vasts ģimnāzijas dalījās pieredzē, kā uzvarēt Latvijas un Eiropas finālā, un cik daudz un kā var palīdzēt skolotājs, mentorējot SMU. Inga Rokpelne no Mazsalacas vidusskolas, Vita Frīdvalde no Kusas pamatskolas un Linda Meņģe no Orges tehnikuma dalījās savā pieredzē, kā ieviest SMU programmu savā skolā un konsultēt un motivēt jauniešus gūt no programmas pēc iespējas vairāk. Skolotājas aktīvi piedalījās sarunā ar LTRK Padomes un JA Latvija Padomes priekšsēdētāju un uzņēmēju Aigaru Rostvoski par viņa redzējumu attiecībā uz Latvijas attīstību un ekonomiku. Darba grupās skolotāji aktīvi piedalijās praktiskajās nodarbībās par SMU darbību no A līdz Z kopā ar JA Latvija komandu, izgāja finanšu vadības pamatus kopā ar Ingrīdu Mārāni no Jēkabpils Agrobiznesa koledžas un izmēģināja tiešsaistes biznesa simulācijas spēli JA TITAN.

Foto no pasākuma

Semināru rīkoja JA Latvija ar stratēģiskā partnera Swedbank un biznesa augstskolas Turība atbalstu.

Lūdzam skolotājas, kas piedalījās apmācības 19.augustā, aizpildīt apmācību NOVĒRTĒJUMA ANKETU

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru