07.09.2015

Piesakies uz «JA Latvija Jauno uzņēmēju skolu 2015»!

No 9. septembra biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija aicina skolēnus un skolotājus visā Latvijā piedalīties interaktīvos semināros „JA Latvija Jauno uzņēmēju skola 2015”. Semināros varēs uzzināt par skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) veidošanas iespējām, iepazīties ar jau strādājošu SMU veiksmes stāstiem un uzklausīt biznesa ekspertu pieredzi.

Ikgadējais JA Latvija ievadsemināru cikls darbojas pēc «mācies darot» principa – semināra dalībnieki varēs ne tikai uzzināt par JA Latvija programmu jaunumiem, bet arī paši apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un radošo domāšanu saistītas prasmes radošajās darbnīcās.

Uzņēmēji iedvesmos dalībniekus ar saviem biznesa veiksmes stāstiem, Skolēnu mācību uzņēmumu dalībnieki atklās savu pieredzi un ieguvumus no programmas un JA Latvija pārstāvji pastāstīs par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā, kā arī iespējām piedalīties dažādos konkursos. Skolotājiem paredzēta tikšanās ar JA Latvija programmu direktori Ingu Bolmani un valdes priekšsēdētāju Jāni Krievānu, lai izzinātu iespējas JA Latvija  programmas efektīvi integrēt mācību procesā, kā arī dzirdēt citu skolotāju pieredzes stāstus.

Biznesa ideju ģenerēšanas darbnīca sniegs iespēju kopā radīt inovatīvas un realizējamas biznesa idejas savam skolēnu mācību uzņēmumam, lai pēc tam gūtu praktisku uzņēmējdarbības pieredzi!

JA TITAN darbnīcā īpaša iespēja datormīļiem apgūt uzņēmējdarbību un stratēģisko domāšanu, neatejot no datora – biznesa simulācijas spēlē TITAN! Nāc un uzzini, kā to spēlēt un kāda ir galvenā balva Latvijas uzvarētājiem!

RTU Rīgas Biznesa skolas darbnīcā "Pirmie soļi lēmumu pieņemšanā" jaunieši varēs piedalīties sarunā par lēmumu pieņemšanu uzņēmuma stratēģijas veidošanā un spēlē par lēmumu pieņemšanu ekstremālos apstākļos.

Reģionālo ievadsemināru laikā JA Latvija aicina novada domes pārstāvjus un reģionu uzņēmējus uz sarunu par praktiskās uzņēmējdarbības nozīmi reģionu attīstībā. Aicināsim arī reģionālo mediju pārstāvjus atspoguļot šo pasākumu medijos.

 «JA Latvija Jauno uzņēmēju skola 2015» viesosies:

09.09.2015. Valmierā - PROGRAMMA

PIETEIKTIES

10.09.2015. Jelgavā - PROGRAMMA

PIETEIKTIES

11.09.2015. Liepājā - PROGRAMMA

PIETEIKTIES

15.09.2015. Rēzeknē - PROGRAMMA

PIETEIKTIES

17.09.2015. Rīgā - PROGRAMMA

PIETEIKTIES

Pieteikšanās norisinās elektroniski, aizpildot anketu. Anketu var aizpildīt gan skolotājs par sevi un saviem skolēniem, gan skolēni paši. 

«JA Latvija Jauno uzņēmēju skolas» mērķis ir sekmēt inovatīvas uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, kam piemīt izaugsmes potenciāls, kā arī informēt skolotājus un jauniešus par praktisku uzņēmējdarbības apguves iespēju skolas laikā, iesaistoties JA Latvija Skolēnu mācību uzņēmumu programmā un dibinot  skolēnu mācību uzņēmumu.

Seminārus organize JA Latvija ar stratēģiskā partnera Swedbank un RTU Rīgas Biznesa skolas atbalstu.

Tiekamies!

Uzziņām:
JA Latvija projektu vadītāja Danuta Jasmane
Tālrunis: 29103079, E-pasts: danuta@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru