25.09.2015

JA Latvija gada uzņēmējdarbības iedvesmas konference jauniešiem “Uzdrīksties uzvarēt!”

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija (JA Latvija) organizē uzņēmējdarbības iedvesmas konferenci jauniešiem „Uzdrīksties uzvarēt!” Konference notiks 8. oktobrī Rīgā, Forum Cinemas 1.auditorijā, 13.janvāra ielā 8.

Konferencē JA Latvija komanda sniegs padomus veiksmīga Skolēnu un studentu mācību uzņēmuma veidošanā, kā arī iedvesmos jauniešus lielām idejām un mērķiem. Eiropas Skolēnu mācību uzņēmuma fināla 2.vietas ieguvēji – SMU “Simple+” no Madonas Valsts ģimnāzijas – dalīsies savā pieredzē, kā uzvarēt konkursos, kā novest ideju līdz reālam biznesam un prezentēs savu biznesa prezentāciju.

Konference “Uzdrīksties uzvarēt” dos jauniešiem un mācībspēkiem unikālu iespēju dzirdēt dažādu uzņēmēju pieredzes stāstu, kā uzsākt un kā padarīt savu uzņēmumu veiksmīgu un zināmu sabiedrībā. Savā pieredzē dalīsies Giraffe 360° dibinātājs un īpašnieks Mikus Opelts, Barber Shop dibinātājs un īpašnieks Edgars Rozenvalds, pieredzes bagātais uzņēmējs Aigars Rostovkis, kā arī pamanāmākā personība Latvijas reklāmas industrijā - Ēriks Stendzenieks. Par sociālajiem tīkliem ar jauniešiem runās Inspired Digital vadītājs Artūrs Mednis. Biznesa radošo darbnīcu vadīs RTU Rīgas Biznesa skolas Bakalaura programmas direktors Claudio Rivera.

Jaunie uzņēmēji, pieredzējušie uzņēmēji un savas jomas eksperti savā pieredzē un zināšanās dalīsies jau 8.oktobrī no plkst. 9:30 līdz 16:00.

Pieteikšanās konferencei noslēgusies!

PROGRAMMA

DALĪBNIEKU SARAKSTS - lūdzu ņemt vērā, ka piedalīties konferencē varēs tikai tie dalībnieki, kas norādīti šajā sarakstā. 

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar JA Latvija ilggadējo partneri Swedbank. 

 

Kontaktinformācija:
Danuta Jasmane
JA Latvija projektu vadītāja
danuta@jal.lv
29103079
Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru