14.10.2015

Piesakies Līderu programmai 2015./2016.m.g.!

Vai Tev piemīt līderisma iezīmes? Vai vēlies pilnveidot savas kompetences un sapņo par sen lolotas idejas vai projekta īstenošanu? Piesakies Junior Achievement Latvija Līderu programmai un, sadarbībā ar mentoru un personības izaugsmes kouču, iegūsti vēl nebijušu pieredzi un zināšanu bagāžu turpmākajai dzīvei! Šī programma ir iespēja JA Latvija dalībskolu jauniešiem vecumā no 16 līdz 20 gadiem apzināties un realizēt savu līdera potenciālu.

“Uzņēmējdarbība ir un būs valsts labklājības pamats, un nākotnes līderiem būs jāmeklē atbildes, kas nav atrodamas esošajās mācību grāmatās. Tāpēc ir patiess gandarījums, ka JA Latvija piedāvātās iespējas jauniešiem, piemēram, Līderu programma, iet līdzi laikam. Tā attīsta jauniešos prasmes un dotības, kuru loma politikā un uzņēmējdarbībā arvien pieaug. Jaunieši, kuri piedalās JA Latvijaprogrammās un konkursos, patiesi rada pārliecību, ka Latvijas nākotne būs atbildīgu un lietpratīgu cilvēku rokās - viņi pārsteidz un iedvesmo!” Guntars Kokorevičs,uzņēmējs, Līderu programmas mentors un idejas autors.

Pieteikuma anketa Jauno līderu atlasei pieejamaŠEIT

Pieteikšanās līdz 22.oktobrim! 

Par Junior Achievement Latvija Līderu programmu:

JA Latvija Līderu programma ir biedrības oriģinālprogramma, kas paredzēta vidusskolas vecuma jauniešiem. Šajā vecuma grupā tā ir unikāla līderu sagatavošanas programma, kuru katru gadu absolvēs 15-20 jaunie līderi. JA Latvija Līderu programmas viena cikla ilgums būs viens mācību gads, kura laikā divās kārtās atlasītie potenciālie līderi strādās ar koučiem un mentoriem.

Programmā iesaistītie mentori ar savu pieredzi iedvesmos un iedrošinās jauniešus īstenot savu līdera talantu. Savukārt profesionālie Rīgas Koučinga skolas kouči projekta īstenošanas procesā atbalstīs jauniešus un veicinās katra līdera individuālā potenciāla apzināšanos, kā arī palīdzēs saglabāt fokusu uz izvirzītajiem mērķiem. JA Latvija nodrošinās vidi, kas attīstīs un pilnveidos jauniešu līdera kompetences.

Līderu programma tiek organizēta sadarbībā ar Rīgas Koučinga skolu un uzņēmumuClean R.

Vairāk informācijas:
Laura Teivāne
JA Latvija projektu vadītāja
Tālrunis: 25130098
E-pasts: laura@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru