06.10.2015

Svarīga informācija uzņēmējdarbības iedvesmas konferences apmeklētājiem

Ceturtdien, 8.oktobrī norisināsies Junior Achievement Latvija sadarbībā ar Swedbank organizētā Uzņēmējdarbības iedvesmas konference #Uzdrīksties uzvarēt! Lai konferences norise būtu patīkama ikvienam tās apmeklētājam lūdzam rūpīgi iepazīties ar konferences informāciju. 

Konferences norises vieta: Forum Cinemas 1.auditorija 4.stāvā (Kino Citadele, 13.janvāra iela 8, Rīga)

Konferences norises laiks: Sākums plkst. 10:00. Noslēgums plkst. 16:00. Reģistrācijas laiki: 9:15-9:45

Konferences programma

Apstiprināto dalībnieku saraksts - lūdzu ņemt vērā, ka piedalīties konferencē varēs tikai tie dalībnieki, kas norādīti šajā sarakstā. Nereģistrēti skolēni, studenti un mācībspēki nevarēs piedalīties konferencē, jo vietu skaits 1.auditorijā ir ierobežots.

Reģistrācija no plkst. 9:15 līdz plkst. 9:45 notiks pēc skolu nosaukumiem alfabētiskā kārtībā.

Atbildīgie skolas skolotāji, kas pavada jauniešus, ir atbildīgi par tiem visas konferences laikā. Lūdzu skolotājiem sekot līdzi, vai visi skolēni ir dalībnieku sarakstā, un reģistrācijā palikt pēdējiem, un pārbaudīt, lai visi skolēni tiek piereģistrēti. 

Pusdienu pārtraukums plkst. 12:10-13:10.Lūdzam katram dalībniekam parūpēties par savām pusdienām pašam: ņemt līdzi naudiņu vai pusdienu kastīti. Iesakām izmantot tuvāko tirdzniecības centru Origo vai Galerijas Centra 1.stāvā esošos pārtikas veikalus RIMI. Neiesakām apmeklēt Stockmann veikalu 8.oktobrī, jo šajā dienā norisināsies akciju diena "Trakās dienas" un būs ļoti daudz cilvēku un garas rindas. 
 
Līdzi jāņem: rakstāmpiederumi, pierakstu papīrs, ūdens vai cits dzēriens savām vajadzībām.

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar JA Latvija ilggadējo partneri Swedbank. 

Kontaktinformācija:

Danuta Jasmane
JA Latvija projektu vadītāja
danuta@jal.lv
29103079
Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru