10.11.2015

JA TITAN reģionālie čempionāti

JA Latvija partnerskolas novembra un decembra laikā rīko biznesa simulācijas spēles JA TITAN reģionālos čempionātus, dodot iespēju no katra čempionāta trīs labākajām komandām piedalīties JA TITAN valsts mēroga pusfinālā, lai atlasītu 8 labākās komandas, kas piedalīsies finālā 22.janvārī. JA TITAN ir biznesa simulācijas spēle, kurā jaunieši sacenšas virtuālā nākotnes tirgū, pārdodot nākotnes personalizētos portatīvos datorus – Holo-Generator, nosakot tiem cenu, ražošanas apjomu, mārketinga un attīstības izdevumus, kā arī nepieciešamās investīcijas u.c. faktorus.

JA TITAN pusfināls norisinās tiešsaistē no 11.-15. janvārim, 2016. Pusfināla spēlē piedalās reģiona uzvarētāju 1.-3. vietu ieguvēji ar augstāko panākuma indeksu savā grupā. JA TITAN Latvijas čempionāta fināls notiks 22.janvārī Rīgas Biznesa skolā, Skolas iela 11, kurā piedalīsies 8 labākās  komandas no pusfināla komandām, kuras pusfinālā ir ieguvušas visaugstāko panākumu indeksu savā spēlē. Fināla norises kārtība: tiks izspēlēta fināla spēle un pēc spēles fināla komandas prezentēs žūrijas komisijai savu pielietoto spēles taktiku. 

Vairāk informācijas skatīt biznesa simulācijas spēles JA TITAN nolikumā. Palīdzēt sagatavoties JA TITAN spēlei piedāvā  RBS: www.rbs.lv/titan/

JA TITAN reģionālais čempionāts Bauskā

Čempionāta norise: 25.novembrī no plkst. 9:00 Bauskā, Bauskas Valsts ģimnāzijā, Uzvaras ielā 10. Būs atlase un fināls.

Zemgales JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 19.novembra plkst.23:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatorei, ekonomikas skolotājai Intai Bankai uz e-pastu  gimnazija@bauska.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

JA TITAN reģionālais čempionāts Rīgā

Čempionāta norise: 27.novembrī Rīgā, Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā, Grēcinieku iela 10. Būs atlase, pusfināls un fināls.

Rīgas JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteik komandas līdz 23.novembra plkst.23:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatoram Andrim Priekulim uz e-pastu  andris.priekulis@riga.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

JA TITAN reģionālais čempionāts Gulbenē

Čempionāta norise: 30.novembrī no plkst. 10:00 Gulbenē, Gulbenes novada valsts ģimnāzija, Skolas ielā 10.  Būs atlase, pusfināls un fināls.

Vidzemes un Latgales JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteik komandas līdz 23.novembra plkst.23:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatorei Simonai Sniķei uz e-pastu  ssnike@inbox.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

JA TITAN reģionālais čempionāts Pierīgā

Čempionāta norise: 30.novembrī Babītes vidusskola, Jūrmalas iela 17, Piņķi.

Pierīgas JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 23.novembra plkst.23:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatorei Diānai Eglītei uz e-pastu  diana.eglite@bvsk.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

JA TITAN reģionālais čempionāts Limbažos

Čempionāta norise: 2.decembrī Limbažu novada ģimnāzijā, Rīgas ielā 30

Vidzemes JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 27.novembra plkst.23:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatorei Ērikai Baunei uz e-pastu skola_nr1@inbox.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

JA TITAN reģionālais čempionāts Rīgā

Čempionāta norise: 4.decembrī Rīgā, Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā, Grēcinieku iela 10. Būs atlase, pusfināls un fināls.

Rīgas JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 25.novembra plkst.23:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatoram Andrim Priekulim uz e-pastu  andris.priekulis@riga.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

JA TITAN reģionālais čempionāts Madonā

Čempionāta norise: 4.decembrī plkst. 13:00 Madonā, Madonas Valsts ģimnāzijā, Valdemāra bulvārī 2a. 

Vidzmes un Latgales JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 1.decembrim plkst.23:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatorei Ivetai Vabulei uz e-pastu  vabule@inbox.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

JA TITAN reģionālais čempionāts Jelgavā

Čempionāta norise: 7.decembrī no plkst. 10 Jelgavā, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā, Mātera iela 30. 

Jelgavas JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 1.decembra plkst.23:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatoram Arturam Veipam uz e-pastu arturs_veips@inbox.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

JA TITAN reģionālais čempionāts Liepājā

Čempionāta norise: 9.decembrī Liepājā, Liepājas A.Puškina 2.vidusskolā,  Liedaga ielā 5. 

Kurzemes JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 30.novembra plkst.23:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatorei Gaļinai Skorobogatovai uz e-pastu  galina2vsk@inbox.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

Informācija par citiem čempionātiem sekos…

Kontaktpersona:
Danuta Jasmane
JA Latvija projektu vadītāja
+371 29103079, danuta@jal.lv
Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru