16.12.2015

JA TITAN Latvijas čempionāta pusfināls

Ir noslēgušies JA Latvija partnerskolu rīkotie biznesa simulācijas spēles JA TITAN reģionālie čempionāti. Kopumā 10 čempionātos visā Latvijā piedalījās 165 komandas, no kurām 32 ir tikušas JA Latvija TITAN čempionāta pusfinālā.   

Pusfināla iekļuvušo komandu saraksts

JA TITAN pusfināls norisināsies neklātienē 2016. gada 12. un 13.janvārī. Pusfināla spēlē piedalās reģiona uzvarētāju 1.-3. vietu ieguvēji ar augstāko panākuma indeksu savā grupā. Pusfināla spēlēs tiks noskaidrotas 8 komandas, kas piedalīsies JA TITAN Latvijas čempionāta finālā.

JA TITAN Latvijas čempionāta fināls notiks 22.janvārī Rīgas Biznesa skolā, Skolas iela 11, no plkst. 11:00 līdz plkst. 16:00. Fināla norises kārtība: tiks izspēlēta fināla spēle un pēc spēles fināla komandas prezentēs žūrijas komisijai savu pielietoto spēles taktiku. 

Vairāk informācijas skatīt biznesa simulācijas spēles JA TITAN nolikumā. Prezentācijas paraugs pieejams šeit.

Palīdzēt sagatavoties JA TITAN spēlei piedāvā  RBS: www.rbs.lv/titan/

JA TITAN ir biznesa simulācijas spēle, kurā jaunieši sacenšas virtuālā nākotnes tirgū, pārdodot nākotnes personalizētos portatīvos datorus – Holo-Generator, nosakot tiem cenu, ražošanas apjomu, mārketinga un attīstības izdevumus, kā arī nepieciešamās investīcijas u.c. faktorus. JA TITAN Latvijā tiek īstenots sadarbībā ar RTU Rīgas Biznesa skolu

Kontaktpersona:
Danuta Jasmane
JA Latvija projektu vadītāja
danuta@jal.lv
Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru