22.01.2016

Skolēn, nenokavē pieteikšanos ĒNU DIENAI 2016

 

 

Tikai vēl šonedēļ - līdz 24. janvārim - vari pieteikties dalībai šī gada ĒNU DIENĀ, kura norisināsies jau 10. februārī.

 

 

Lai  kļūtu par Ēnotāju, tev ir jāveic sekojošas darbības:

1. jāreģistrē vai jāatjauno profils mājas lapā www.enudiena.lv;

2. līdz 24. janvārim jāizvēlas līdz trim ēnojamām vakancēm un jāpiesakās, rakstot motivācijas vēstuli;

3. ja ir saņemts Ēnu devēju noraidījums, tad tev kā Ēnotājam ir iespēja pieteikties uz vēl atlikušajām vakancēm;

4. jāgaida apstiprinājums no Ēnu devēja, tiklīdz tas saņemts, tad trīs dienu laikā jāveic vakances apstiprinājums no savas puses;

5. no 2. līdz 3. februārim ir pēdējā pieteikšanās iespēja “Nejaušais Ēnotājs”;

6. līdz 8. februārim jāgaida informācija no Ēnu devēja par ĒNU DIENAS norisi.

Konkursa rezultātus tu varēsi varēs redzēt savā enudiena.lv profilā.

JA Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns aicina skolēnus negaidīt, bet piedalīties un izzināt savu sapņu profesiju: “ĒNU DIENA ir izcila iespēja skolēnam jau skolas solā uzsākt mērķtiecīgu savas karjeras plānošanu — izzināt visdažādāko profesiju darba ikdienu un izvēlēties sev atbilstošu nākotnes profesiju vai, iespējams, pašam kļūt par uzņēmēju. Piedaloties ĒNU DIENĀ, skolēni attīsta entuziasmu un ceļ pašapziņu, labprāt uzņemas atbildību un liek lietā savu iniciatīvu. Turklāt šo prasmju apgūšana un īpašību attīstīšana ne tikai kalpo par atspēriena punktu nākotnes karjerai, bet arī palīdz jauniešiem kļūt par neatkarīgām, atbildīgām un aktīvām personībām”.

Šogad ĒNU DIENĀ tiek īpaši akcentētas inženierzinātņu un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares, kuru speciālisti ir starp darba devēju pieprasītākajām profesijām. Skolēniem vēl ir iespēja pieteikties un ēnot tādus šo nozaru pārstāvjus kā, piemēram, SIA LatRosTrans inženierus un speciālistus, kas nodarbojas ar dīzeļdegvielas transportēšanu pa cauruļvadu no Latvijas–Baltkrievijas robežas līdz Ventspilij, vai AS Rīgas siltums valdes priekšsēdētāju un speciālistus, kuri pārrauga Rīgā centralizētās siltumapgādes sistēmā siltumenerģijas ražošanas un pārvades procesus. Kā vēl viena izdevība ir jāmin iespēja ielūkoties tehnoloģiju uzņēmuma Accenture Latvia vairāk nekā 14 dažādu datorprogrammēšanas speciālistu ikdienas darbā, tostarp uzņēmuma Dizaina un Mobilo aplikāciju izstrādes vadītājs iepazīstinās ar projektiem un pienākumiem.

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru