26.10.2010

SMU seminārs Madonā - Vidzemes TV sižets

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Latvija (JAL) rīkotajā seminārā par Skolēnu Mācību Uzņēmumu (SMU) izveidi un darbību, kurš notika šī gada 13. oktobrī Madonā par sava uzņēmuma dibināšanu skolas laikā uzzināja 87 skolēni un 14 skolotāji no 9 Madonas un Madonas novada skolām. 

Seminārā JAL Starptautisko projektu vadītājs Jānis Krievāns iepazīstināja skolēnus ar biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Latvija piedāvātajām starptautiski atzītām programmām un projektiem jauniešu uzņēmējspēju attīstīšanai. Skolēni tika iepazīstināti ar iespējām dibināt Skolēnu Mācību Uzņēmumus, veidot biznesa plānus un piedalīties nacionālos un starptautiskos biznesa izglītības projektos, pieredzes apmaiņas pasākumos Latvijā un ārvalstīs. Jānis Krievāns skolēniem stāstīja par Eiropas pieredzi SMU veidošanā un aicināja skolēnus šajā mācību gadā dibināt SMU, kuri veido un attīsta inovatīvas biznesa idejas.

Madonas seminārā jauniešus par iespējām, kuras sniedz Swedbank, informēja Swedbank Madonas filiāles vadītāja Ināra Grišāne, savukārt par to, kā dibināt īstu uzņēmumu un kādas iespējas piedāvā biznesa inkubatori, stāstīja biznesa inkubatora „Magnus” pārstāve Janīna Apsīte.

Seminārā savu dāvanu - kruīza ceļojumu izlozēja "Tallink Latvija".


Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru