12.02.2016

Nenokavē iespēju piedalīties JA Latvija pamatskolas “Finanšu pratības” konkursos

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija aicina 1.-9. klašu jauniešus piedalīties konkursos. Parādi savas radošās spējas, piedalies un laimē balvas!

 

 

 

Mana vārdnīciņa

Konkurss Mana vārdnīciņa aicina skolēnus no 1.-4. klasei izveidot savu ekonomisko terminu skaidrojošo vārdnīcu. Kopā ar skolotāju, vecākiem un vecvecākiem skolēni saviem vārdiem skaidro sociālo zinību programmas ietvaros apgūtos ekonomiskos jēdzienus. Vārdnīciņas apraksta daļu kopumā veido ne lielāku kā divas A4 lapas (skaidrojums un piemēri), skolēns var pievienot arī skaidrojošas ilustrācijas. Atcerieties, ka konkursā uzvar ne jau pareizāk skaidrotie termini, bet trāpīgākie skaidrojumi, kas liecina par bērna skatījumu uz pasauli, tādi, no kuriem var mācīties arī pieaugušie! Darbu JA Latvija birojā (vai sūtot pa pastu) var iesniegt līdz 22.martam.

Papīra formātā darbs jāiesūta pa pastu, norādot: vārds, uzvārds, klase, skola, darba vadītājs (skolotājs), kontakttālrunis, e-pasts. Pasta adrese: Junior Achievement Latvija konkursam ”Mana vārdnīciņa”, Audēju iela 15, Rīga, LV-1050

Biznesa pasaku konkurss

5.-9. klašu skolēni tiek aicināti sacerēt pasaku par ekonomikas un uzņēmējdarbības tēmām. Skolēns vai skolēnu grupa (3 skolēni) izveido Biznesa pasaku ar laimīgām beigām. Pasaku vērtēšanā piedalās žūrija, kas vērtē finansiāli drosmīgākās, kā arī uz jaunām idejām vērstās pasakas. Būtisks ir arī pasakas vizuālais noformējums. Biznesa pasakas saturu iesniedz elektroniski un papīra formātā.

Līdz 22.martam pasakas saturu iesniedz elektroniski ŠEIT!

Papīra formātā darbs jāiesūta pa pastu, norādot: darba nosaukums, vārds, uzvārds, klase, skola, darba vadītājs (skolotājs), kontakttālrunis, e-pasts. Pasta adrese: Junior Achievement Latvija konkursam ”Biznesa pasaka”, Audēju iela 15, Rīga, LV-1050

Informācija par Sociālās reklāmas konkursu varēs uzzināt no 25. februāra.

Lai uzzinātu  sīkaku informāciju par konkursiem – ienāc savā profilā www.ja.lv un sadaļā Finašu pratība iepazīsties ar  konkursu Nolikumiem.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru