07.05.2018

Jūrmalā notiks Latvijas Jauno uzņēmēju dienas 2018

Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvija (JA Latvija) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) no 10. līdz 12. maijam aicina uz Jauno uzņēmēju dienām 2018, kas šogad pirmo reizi norisināsies Jūrmalā. Tas ir gada nozīmīgākais pasākums, kurā piedalās Latvijas labākie jaunie uzņēmēji ar saviem skolēnu mācību uzņēmumiem (SMU), sacenšoties par Latvijas labākā SMU titulu un tiesībām pārstāvēt mūsu valsti Eiropas finālā Serbijā šī gada jūlijā, kā arī par iespēju saņemt balvu — braucienu uz Sanfrancisko, ASV.

Kopumā šogad Skolēnu mācību uzņēmumu programmā tika reģistrēti vairāk kā 1000 SMU, bet finālā Jūrmalā piedalās 10 pamatskolu un 20 vidusskolu SMU.

Piektdien, 11. maijā, no plkst. 12.00 līdz 15.00 tirdzniecības centrā Korso un Jūrmalas Kultūras centrā aicinām visus interesentus apskatīt un novērtēt Skolēnu mācību uzņēmumu finālistu produktus un stendus. 


Dalībnieku un produktu saraksts pieejams ŠEIT

Apmeklētāju programma pieejama ŠEIT

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, un sadarbībā ar ilggadējo partneri Swedbank un Jūrmalas domi.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru