28.02.2023

Cits Bazārs pavasarī jau 4. martā

Šo sestdien, 4. martā, notiks gada lielākais “Junior Achievement Latvia” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkotais skolēnu mācību uzņēmumu pasākums “Cits Bazārs”. Tas norisināsies tirdzniecības centrā “Domina Shopping”, piedaloties un ar pašu radītiem produktiem tirgojoties 270 skolēnu mācību uzņēmumiem no visas Latvijas.

 

Pārnēsājama pusdienu kastīte ar sildelementu, no kafijas biezumiem veidoti krūžu paliktņi, LED pagriešanās un apstāšanās signāli velosipēdiem, ķepas saudzējošs vasks četrkājainajiem mīluļiem ir tikai daži no produktiem, kurus līdzās citām skaistumkopšanas, interjera, pārtikas, rotaļlietu, tehnoloģiju precēm un pakalpojumiem varēs apskatīt un iegādāties Citā Bazārā.

 

Kopumā skolēni sarūpējuši pašu radītās preces desmit kategorijās: pakalpojumi, apģērbi un auduma izstrādājumi, kosmētika un preces skaistumam, aksesuāri un bižutērija, pārtika, elektropreces, preces mājai un interjeram, suvenīri, dāvanas un sezonas preces, tehnoloģiju produkti, spēles un preces bērniem.

✨ Cits Bazārs pavasarī dalībnieku saraksts pieejams ŠEIT.

Interesenti aicināti novērtēt Latvijas skolēnu veikumu un iepirkties CITĀ BAZĀRĀ, tirdzniecības centrā “Domina Shopping” 4. martā no plkst. 11.00 līdz 17.00.

9:30 – 10:45 Reģistrācija, dalībnieku ierašanās; SMU stendu iekārtošana

11:00 – 11:40 Pasākuma atklāšana

11:40 – 13:10 Žūrijas komisija izvērtē SMU stendus (1. kārta)

12:00 – 16:00 Pusdienu laiks bistro “Lido”

13:00 – 15:30 SMU “Business Pitch” (skatuve)

13:30 – 15:30 Žūrijas komisija izvērtē SMU stendus (2. kārta)

17:00 – 18:00 Pasākuma noslēgums, nomināciju uzvarētāju paziņošana un apbalvošana

18:00 – 19:00 Stendu novākšana, savas stenda vietas sakārtošana

🏪 Iepazīsties ar SMU produktiem arī mūsu mājaslapā. Katalogu vari apskatīt ŠEIT.

  

CITS BAZĀRS norises laikā, kā ierasts, jaunos uzņēmējus vērtēs pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda, un labākie skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) tiks apbalvoti desmit nominācijās: “Sociāli atbildīgs SMU”, “Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums”, “Labākā SMU pārdošanas komanda”, “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums”, “Sociālo mediju komunikācijas balva”, “SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam”, “Ilgtspējīgs SMU produkts/pakalpojums”, “SMU biznesa potenciāls” un “Labākais SMU produkta zīmols”.

 

 

Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus CITS BAZĀRS notiek Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, un to rīko Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar ilggadējo atbalstītāju Swedbank.

Iepazīstieties ar Cits Bazārs preses relīzi.

CITS BAZĀRS informatīvie atbalstītāji – Delfi, inbox.lv, Clear Channel un izdevniecība Dienas Mediji.

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru