21.04.2023

Pagarināta pieteikšanās uz JUD līdz 25.aprīlim

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizē ikgadējās Jauno uzņēmēju dienas - Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas Valsts mēroga finālu, kurā žūrija klātienē izvērtēs labākos mācību uzņēmumus 2022./2023. mācību gadā, kā arī noteiks SMU, kas šovasar pārstāvēs Latviju Eiropas finālā.

 

SMU Valsts mēroga finālā piedalīsies līdz 20 SMU vidusskolu grupā un līdz 10 SMU pamatskolu grupā. Latvijas SMU fināls norisināsies 30. - 31. maijā, tādēļ pagarināta pieteikšanās līdz 25.aprīlim.

Ikvienam SMU, kas vēlas piedalīties Valsts mēroga finālā, ir jāiesniedz Gada ziņojums. Pieteikšanās uz pasākumu notiek, aizpildot anketu jalatvia.lv skolēnu profilos, kurā tiek iesūtīts arī SMU gada ziņojums.

 

 

22. martā, dienā, kad sākās pieteikšanās uz Jauno uzņēmēju dienām 2023, norisinājās informatīvais seminārs par pasākumu.

Semināra ieraksts, kā arī citi noderīgi materiāli par Jauno uzņēmēju dienu 2023 pieteikšanos un dokumentu izveidi pieejami jalatvia.lv profilos sadaļā Citi materiāli -> Jauno uzņēmēju dienas 2023

 

  

 

Pasākuma nolikums pieejams skolēnu un skolotāju profilos jalatvia.lv sadaļā Nolikumi, jautājumu gadījumā aicinām ar mums sazināties, rakstot uz e-pastu linda@jalatvia.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru