13.09.2023

Reģionālie semināri "Jauno uzņēmēju skola 2023" - piesakies!

No 19. septembra līdz 6. oktobrim Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros dodas uz Latvijas reģioniem semināru ciklā “Jauno uzņēmēju skola 2023”.

 

Latvijas skolu skolotāji un skolēni varēs uzzināt par skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) veidošanas un attīstīšanas iespējām, iepazīties ar jau strādājošu SMU veiksmes stāstiem un uzklausīt biznesa ekspertu pieredzi. “Jauno uzņēmēju skola 2023” ir vienas dienas seminārs, kurā piedalās JA Latvia dalībskolu skolotāji un skolēni un kas šogad norisināsies:

 

- 19. septembrī Madonā, Madonas Kultūras namā PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES PROGRAMMA

- 21. septembrī Bauskā, Bauskas Kultūras centrā PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES PROGRAMMA

- 22. septembrī Saldū, Bērnu un jaunatnes centrā PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES PROGRAMMA

- 25. septembrī Liepājā, Liepājas Valsts tehnikumā PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES PROGRAMMA 

- 27. septembrī Rēzeknē, Rēzeknes tehnikumā PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES PROGRAMMA

- 6. oktobrī Rīgā, Rīgas Tehniskajā universitātē PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES PROGRAMMA

 

Pieteikšanās uz semināriem norisinās, kamēr pasākumā ir pieejamas vietas. Vietu skaits ir ierobežots, vietas pieejamas tikai dalībskolām

 

 

Seminārā dalībniekus iepazīstināsim ar JA Latvia un iespējām piedalīties programmās, SMU programmas dalībnieki atklās savu pieredzi un ieguvumus un JA Latvia pārstāvji pastāstīs par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā. Dalībniekiem būs iespēja apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un radošo domāšanu saistītas prasmes radošajā darbnīcā, kā arī izmēģināt dažādus AI rīkus, kas palīdzēs attīstīt idejas. Semināra laikā norisināsies arī programma skolotājiem, kuras ietvaros iepazīstināsim ar JA Latvia izveidotajiem metodiskajiem un mācību materiāliem, tajā skaitā jauno SMU rokasgrāmatu, kā arī tiks prezentētas interešu izglītības programmas Es-uzņēmējs (pirmsskolas - 12.klases jauniešiem). 

 

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Skolēnu mācību uzņēmumu programmas ilggadējs atbalstītājs ir Swedbank Latvia.

 

 

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru