10.11.2023

Līdz 22.novembrim piesakies Līderu programmai

Izglītības organizācija “Junior Achievement Latvia” izsludina skolēnu pieteikšanos uzņemšanai Līderu izglītības programmā. Jau desmito gadu, ap piecpadsmit vidusskolēniem no visas Latvijas programmas ietvaros būs iespēja attīstīt līderības prasmes dažādu pieredzējušu mentoru vadībā.

 

💡 Piesakies Līderu programmai ŠEIT

💡 31.oktobrī norisinājās informatīvais vebinārs par Līderu programmu, tā ieraksts pieejams jalatvia.lv profilos sadaļā 10.-12. klašu materiāli (pie Līderu programma)

 


Programmas dalībnieki viena mācību gada laikā attīstīs savas līderības prasmes, lai nākotnē kļūtu par izciliem līderiem biznesā, politikā, valsts pārvaldē un arī radošajās sfērās. Šo gadu laikā Līderu izglītības programmu absolvējuši jau ap 120 jauniešu.


Līderu programmas dalībnieki viena mācību gada laikā apmeklēs dažādas meistarklases, biznesa darbnīcas, izstrādās savus projektus un individuāli strādās ar mentoriem. Līderu programmas apmācība noslēgsies 2024. gada vasaras beigās ikgadējā, vairāku dienu ilgā nometnē "Junior Achievement Unlocked 2024".

Pieteikties Līderu programmai vidusskolēni var līdz 22. novembrim. Kā arī jalatvia.lv profilos skolēniem un skolotājiem pieejama informācija par nosacījumiem, atlases procesu un programmas gaitu. (skat. Nolikumu sadaļā)

 

Atlasē tiks vērtēti potenciālā dalībnieka sabiedriskie un mācību sasniegumi, mērķtiecība un neatlaidība, gatavība mācīties, komunikācijas prasmes un motivācija dalībai programmā.

 

Junior Achievement Latvia Līderu programma tiek īstenota sadarbībā ar Rīgas Koučinga skolu un uzņēmumu Clean R.

 

 

 

 

 

  Preses relīze par pieteikšanos pieejama ŠEIT

 

 

 


 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru