05.10.2023

Piesakies uz #TechTrack inovāciju nometni - iespēju attīstīt savu tehnoloģisko ideju

Ja Tu dedz par savu SMU ideju un esi gatavs to attīstīt, uzklausīt mentora ieteikumus idejas pilnveidošanai, esi gatavs radīt ko jaunu un inovatīvu, tad Tev un Tavai komandai ir jāpiesakās skolēnu mācību uzņēmumu #TechTrack programmas pirmajam solim – inovāciju nometnei, kuras laikā attīstīsiet savu ideju un gatavosieties to prezentēt, lai būtu starp labākajiem, kas šogad piedalīsies #TechTrack programmā.

Šogad programmas dalībniekiem būs pieejams arī finansiāls atbalsts prototipēšanai. (programmas dalībnieki tiks noskaidroti pēc inovāciju nometnes rezultātiem)

 

Nometne norisināsies 15. - 16. novembrī

 

👉🏻 Pieteikšanās līdz 8. novembrim, aizpildot ŠEIT pieejamo anketu

👉🏻 1.novembrī norisinājās vebinārs par #TechTrack programmu, vebināra ieraksts pieejams jalatvia.lv profilos sadaļā 10.-12. klašu materiāli. Tāpat šeit pieejama JA Latvia prezentācija ar programmas aktivitāšu grafiku un datumiem.

 

 

Pēc nometnes rezultātiem tiks noteikti šī gada #TechTrack dalībnieki – komandas, kam būs iespēja piedalīties programmā. #TechTrack ļauj skolēniem pilnveidot savas uzņēmējspējas, praktiski uzsākt tehnoloģijās balstīta produkta izstrādi. Tās ietvaros tiek organizēti vebināri un meistarklases, nodrošināts pieredzējušu tehnoloģiju un biznesa ekspertu atbalsts visa mācību gada garumā. 

 

  

Ja Tev ir kādi jautājumi, sazinies ar mums, rakstot uz linda@jalatvia.lv 

 

TechTrack programma tiek īstenota sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti un Riga Business school.

 

 

 

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru