20.09.2023

Aicinām skolotājus pieteikties apmācībām 6.oktobrī

2023. gada 6. oktobrī Rīgas Tehniskajā universitātē norisināsies pedagogu profesionālās pilnveides programmas "Inovācijas uzņēmējdarbībā. Labākās mācību metodes un pieredzes apgūšana" 2. modulis.

 

Norises laiks: 6.oktobris plkst. 9:45 - 16:30

 

Pedagogu tālākizglītības kursu mērķis: iedrošināt pēc iespējas plašāku pedagogu daļu motivēt jauniešus uzsākt uzņēmējdarbību, celt uzņēmējdarbības prestižu sabiedrības acīs, kā arī sekmēt pedagogu izpratni par inovāciju lomu konkurētspējas veicināšanā, informēt par norisēm saistībā ar inovācijām, tādējādi mudinot pēc iespējas plašāku pedagogu un jauno uzņēmēju (SMU) daļu pievērsties inovatīvu risinājumu izstrādei un pielietošanai.

Programmas ietvaros norisināsies informatīvas lekcijas par aktualitātēm JA Latvia metodikā, RTU organizētas praktiskās darbnīcas, kurās būs iespēja iepazīt un izmēģināt metodes mācību stundu norises dažādošanai, kā arī vēl cits aizraujošs saturs. Kursu programma pieejama ŠEIT.

 

Visiem pedagogiem, kas piedalīsies pasākumā, tiks izsniegtas apliecības par profesionālo pilnveidi. Apmācībās var piedalīties arī tie, kas nav apmeklējuši 1.moduļa apmācības.

 

Uzmanību!! Ja esat pieteikušies dalībai Jauno uzņēmēju skola 2023 Rīgā, tad papildus atsevišķa pieteikšanās nav nepieciešama. Taču, ja neesat iepriekš pieteikuši dalību Jauno uzņēmēju skolā 2023 Rīgā, tad pieteikties uz apmācībām iespējams ŠEIT, izvēloties sarakstā Reģionālais seminārs Jauno uzņēmēju skola 2023 Rīgā (pēdējais sarakstā). Jums aktuāls būs skolotāja individuālais pieteikums. 

 

Pieteikšanās līdz 2.oktobrim vai kamēr ir pieejamas vietas.

 

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru