29.09.2023

Aicinām skolas pieteikties dalībai starptautiskā projektā

Aicinām izglītības iestādes līdz 9. oktobrim pieteikties dalībai Central Baltic Young Entrepreneurs (CBYE) projektā, kura ietvaros viena mācību gada laikā skolai būs iespēja piedalīties trīs starptautiskos skolēnu mācību uzņēmumu pasākumos: skolēniem – meistarklasēs Igaunijā, Somijā un Latvijā, savukārt skolotājiem - apmācībās par uzņēmējdarbību. Projekta laikā dalībnieki dosies ēnot uzņēmumus un nozaru profesionāļus Igaunijā, Somijā un Latvijā.   

 

Projekta aktivitātes:

🚌 23.-25. oktobris, 2023 - Kick-off meeting Igaunijā

🚌 februāris, 2024 – dalība starptautiskā SMU gadatirgū Igaunijā

🏠 marts, 2024 – dalība SMU gadatirgū Latvijā, ēnošana uzņēmumos

🚌 aprīlis, 2024 – dalība starptautiskā SMU gadatirgū Somijā, ēnošana uzņēmumos

 

Projekta ietvaros 6 skolēniem un 1 skolotājam no katras skolas (kopā dalībai projektā no Latvijas tiks apstiprinātas 5 skolas) būs iespēja piedalīties projekta aktivitātēs visu 2023./2024. mācību gadu. Projektā aicinām piedalīties vidusskolas vecuma jauniešus.

Skolēni var pārstāvēt vienu vai vairākus skolēnu mācību uzņēmumus, taču, ņemiet vērā, ka projektā starptautiskajos gadatirgos aicināsim piedalīties līdz diviem SMU no skolas, dalībniekos iekļaujot arī vismaz 1 skolēnu no Ukrainas.

 

JA Latvia nodrošina skolēnu un skolotāja dalību projekta aktivitātēs (t.sk. transportu no Rīgas uz plānotajām projekta aktivitāšu norišu vietām). Ja skola / skolēni / skolotājs nav no Rīgas, tad skola ir atbildīga par dalībnieku nogādāšanu uz Rīgu. Starptautiskajiem braucieniem izbraukšana no Rīgas notiks plkst. 7:00 – 8:00 (atkarībā no projekta aktivitātes).

 

Pieteikšanās, aizpildot anketu ŠEIT.

Ar pieteikumus iesniegušajām skolām sazināsimies 10. oktobrī.

 

 

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru