14.02.2024

Sākusies pieteikšanās CITS BAZĀRS pavasarī 2024

Aicinām skolēnu mācību uzņēmumus līdz 1. martam pieteikt dalību Latvijas SMU pasākumā CITS BAZĀRS pavasarī, kas norisināsies 23. martā Domina Shopping.


Lai piedalītos pasākumā, vienam no SMU dalībniekiem ir jāiesūta pieteikums dalībai jalatvia.lv profilos (pieteikšanās pieejama skolēnu profilos sadaļā Pieteikuma anketas). Dalībnieku saraksts tiks publicēts 5. martā.


Atceries - lai kļūtu par vienu no 270 skolēnu mācību uzņēmumiem, kas piedalīsies Cits Bazārs pavasarī, pieteikumu veido pārdomāti - pievieno kvalitatīvus foto, kā arī sava produkta aprakstu noformulē tā, lai atspoguļotu tā unikalitāti, lietotāja ieguvumu un tā lasītājam būtu skaidrs, kas ir SMU radītā prece vai piedāvātais pakalpojums. Tavas komandas iesūtītā informācija būs tas, pēc kā tiks vērtēts pieteikums un atlasīti tikai 270 SMU uz pasākumu, uz ko ierasti piesakās vairāk par 400 SMU.


Sīkāka informācija par vērtēšanu un CITS BAZĀRS norisi pieejama CITS BAZĀRS Nolikumā skolotāju un skolēnu profilos jalatvia.lv (sadaļā Nolikumi), kā arī vebinārā CITS BAZĀRS pavasarī dalībniekiem.


Pasākuma informācija pieejama šeit.


 


Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus CITS BAZĀRS tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta “Atbalsts mazo un vidējo uzņēmumu inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība un to rīko Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar ilggadējo atbalstītāju Swedbank.


 


 


 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru