10.04.2024

Vebinārs par uzņēmējdarbības eksāmenu - ESP

11. un 12. klašu skolēniem ir iespēja kārtot starptautisku uzņēmējdarbības prasmju eksāmenu (ESP - entrepreneurial skills pass) un iegūt Eiropā atzītu sertifikātu, kas apliecina uzņēmējdarbības kompetenču apguvi.

Sertifikātu ir atzinušas arī Latvijas augstskolas, un tas skolēniem sniegs dažādas priekšrocības, stājoties augstskolā un izvēloties ekonomikas un biznesa virziena studiju programmas.

 

17. aprīlī plkst. 15:00 norisināsies vebinārs par eksāmenu - kā šogad notiks pieteikšanās un eksāmena kārtošana tiešsaistes sistēmā. Aicinām vebinārā piedalīties skolotājus, kuru skolā šogad būs aktuāla eksāmena kārtošana, lai skolēniem būtu iespēja iegūt priekšrocības, piesakoties studijām.

 

Pieteikšanās uz vebināru ŠEIT

 

 

Starptautisko uzņēmējdarbības prasmju sertifikātu ESP varēs saņemt tie vidusskolēni, kas ieguvuši praktisku uzņēmējdarbības pieredzi, veidojot un attīstot savu uzņēmumu Junior Achievement Skolēnu mācību uzņēmumu programmas ietvaros (reģistrēts un likvidēts SMU trīs gadu periodā – vidusskolas laikā), un novērtējuši savas kompetences, aizpildot pašvērtējumu, kā arī nokārtojuši teorētisko daļu – ESP eksāmenu.

Eksāmens kā uzņēmējdarbības prasmju pārbaude ir iekļauts Eiropas skolu mācību saturā 30 pasaules valstīs. Eksāmenu interneta vidē varēs kārtot aprīlī un maijā, skolotājam nosakot datumu, kad tas norisināsies viņa izglītības iestādē un piesakot to JA Latvia.

 

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JA Latvia, rakstot uz e-pastu linda@jalatvia.lv

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru