10.12.2015

Skolotāji diskutēs par uzņēmējdarbības izpratnes nozīmi skolās

Šī gada 12.decembrī Vislatvijas skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus laikā norisināsies Skolotāju A līmeņa tālākizglītības kursu 3.modulis. Skolu direktorus, vietniekus un dažādu mācību priekšmetu skolotājus uzņems labdarības veikala "Sniedz Roku" (modes un izklaides centrā Rīga Plaza) saimnieki, kas atvēlēs savas telpas noslēdzošā kursu moduļa norisei. 

Diskusijā uzstāsies Ģirts Rungainis, "Prudentia" investīciju baņķieris, JA Latvija Padomes loceklis, un Aigars Rostovskis, LTRK prezidents, JA Latvija Padomes priekšsēdētājs un Līderu programmas mentors. Lektori paudīs savu viedokli un diskutēs par tēmu: Uzņēmējdarbības izpratnes nozīme un izpratnes veicināšanas iespējas skolas vidē kā ietekmējošie faktori Latvijas tautsaimniecības izaugsmei. 

DISKUSIJAS PROGRAMMA

Par Skolotāju A līmeņa tālakizglītības kursiem:

Apmācības ir virzītas ne tik daudz uz aktīvu darbu grupās par konkrētām uzņēmējdarbības pozīcijām, bet galvenokārt uz katra dalībnieka motivāciju novērtēt uzņēmējdarbības nozīmi gan pašu pedagogu, gan jauniešu – karjeras izaugsmē, gan visas valsts tautsaimniecības attīstīšanā. Tā būs pozitīva iniciatīva paskatīties uz uzņēmējdarbības vidi no pedagogu skatu punkta. 

A līmeņa tālākizglītības kursu mērķis ir iedrošināt pēc iespējas plašāku pedagogu daļu motivēt jauniešus uzsākt uzņēmējdarbību, celt uzņēmējdarbības prestižu sabiedrības acīs, kā arī sekmēt pedagogu izpratni par inovāciju lomu konkurētspējas veicināšanā, informēt par norisēm saistībā ar inovācijām, tādējādi mudinot pēc iespējas plašāku pedagogu un jauno uzņēmēju (SMU) daļu pievērsties inovatīvu risinājumu izstrādei un pielietošanai.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru