14.12.2015

Noskaidroti Līderu programmas dalībnieki

Pavisam drīz uzsāksim JA Latvija Līderu programmas otro gadu. Dalībnieku atlase šogad notika divās atlases kārtās - pēc pieteikumu un rekomendāciju izvērtēšanas uz interviju tika aicināti 70 jaunieši. Divās klātienes intervijās, 23. un 24. novembrī, tika noteikts jaunais Līderu programmas dalībnieku sastāvs, kas šogad pulcēs 16 vidusskolas vecuma jauniešus no visas Latvijas. 

Līderu programmas dalībnieku saraksts

Žūrijas sastāvā un dalībnieku izvērtēšanas procesā piedalījas Līderu programmas mentori - Guntars Kokorevičs, Clean R, Aigars Rostovskis, LTRKMārtiņš Bičevskis, Latvijas Komercbanku asociācija, Mārcis Auziņš, Latvijas Universitāte, Edgars Kots, Dienas mediji, Maksims Jegorovs, Accenture Latvija, Irīna Pīgozne, Swedbank, kā arī JA Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns un programmu direktore Inga Bolmane. 

Katram dalībniekam programmas laikā tiks piešķirts mentors - Latvijā zināms un veiksmīgs uzņēmējs, politiķis vai viedokļu līderis, kas ar savu pieredzi iedvesmos un iedrošinās jauniešus īstenot savu līdera talantu. Šī gada Līderu programmas mentoru sastāvā redzēsim 13 mentorus, kas vēl tiks papildināts.

 

Pirmā Līderu programmas dalībnieku tikšanās 25.,26. janvārī, notiks divu dienu meistarklases veidā, sadarbībā ar Rīgas Koučinga skolas trenerēm un koučiem. 

Vairāk par JA Latvija Līderu programmu:

Apzinoties spēcīgu līderu trūkumu Latvijā, JA Latvija pagājušajā mācību gadā uzsāka īstenot unikālu Līderu programmu 15 - 20 gadīgiem jauniešiem, kuras mērķis ir veidot jauno līderu paaudzi Latvijas konkurētspējas palielināšanai. JA Latvija Līderu programma ir biedrības oriģinālprogramma, kas paredzēta vidusskolas vecuma jauniešiem. Šajā vecuma grupā tā ir unikāla līderu sagatavošanas programma, kuru katru gadu absolvēs 15-20 jaunie līderi. 

Līderu programmas viena cikla ilgums būs viens mācību gads, kura laikā divās kārtās atlasītie potenciālie līderi strādās ar koučiem un mentoriem. Programmā iesaistītie mentori ar savu pieredzi iedvesmos un iedrošinās jauniešus īstenot savu līdera talantu. Savukārt profesionālie Rīgas Koučinga skolas kouči projekta īstenošanas procesā atbalstīs jauniešus un veicinās katra līdera individuālā potenciāla apzināšanos, kā arī palīdzēs saglabāt fokusu uz izvirzītajiem mērķiem. JA Latvija nodrošinās vidi, kas attīstīs un pilnveidos jauniešu līdera kompetences. Programmas noslēgumā katrs jaunais līderis demonstrēs savu izaugsmi paša izstrādāta projekta prezentācijā, kas veidots aktīvi sadarbojoties ar savu mentoru.

Detalizētāk ar programmu: http://www.jal.lv/lideruprogramma 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru