10.04.2018

Aicina pedagogus pieteikties A līmeņa tālākizglītības kursu 1.modulim

10. aprīlī norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvija (JA Latvija) īstenoto A līmeņa tālākizglītības kursu 1. modulis - pedagogiem, skolu vadītājiem, vietniekiem, lai iedvesmotu un mācītu, kā motivēt jauniešus biznesa uzsākšanai.

Apmācības ir virzītas ne tik daudz uz aktīvu darbu grupās par konkrētām uzņēmējdarbības pozīcijām, bet galvenokārt uz katra dalībnieka motivāciju novērtēt uzņēmējdarbības nozīmi gan pašu pedagogu, gan jauniešu – karjeras izaugsmē, gan visas valsts tautsaimniecības attīstīšanā. Tā būs pozitīva iniciatīva paskatīties uz uzņēmējdarbības vidi no pedagogu skatu punkta.

A līmeņa tālākizglītības kursu mērķis ir iedrošināt pēc iespējas plašāku pedagogu daļu motivēt jauniešus uzsākt uzņēmējdarbību, celt uzņēmējdarbības prestižu sabiedrības acīs, kā arī sekmēt pedagogu izpratni par inovāciju lomu konkurētspējas veicināšanā, informēt par norisēm saistībā ar inovācijām, tādējādi mudinot pēc iespējas plašāku pedagogu un jauno uzņēmēju (SMU) daļu pievērsties inovatīvu risinājumu izstrādei un pielietošanai. Kursi norisinās trīs moduļos. Katrā modulī tiks aktualizēta atsevišķa uzņēmējdarbības izglītības tēma: 

1.modulis – 2018. gada 10. aprīlī. Uzņēmējdarbības būtība un nozīme Latvijā un Eiropā. Labās prakses piemēri.
2.modulis – 2018. gada oktobrī. Inovatīvu SMU izveide. Labākās mācību metodes un pieredzes apgūšana.
3.modulis – 2018. gada 8.decembrī. Uzņēmējdarbības vide Latvijā. Diskusija - Kā motivēt jauniešus pievērsties uzņēmēja karjerai?

Pieteikties A līmeņa pedagogu tālākizglītības kursu 1. modulim var līdz 3.aprīlim, 2018, aizpildot šo:

PIETEIKUMA ANKETU

1.MODUĻA PROGRAMMA

Tēma: Uzņēmējdarbības būtība un nozīme Latvijā un Eiropā. Labās prakses piemēri.

Kursu norises vieta: TC Domina Shopping, Rīgā, Ieriķu ielā 3

Pasākuma laikā skolotājiem būs jāintervē skolēnu mācību uzņēmumus un viņu konsultantus. Apgūstot 1. moduļu kursu programmu 12 stundu apjomā, pedagogi varēs saņemt apliecību, kas derīga, uzrādot izglītības dokumentus. A līmeņa kursu programma ir saskaņota Izglītības un zinātnes ministrijā.


Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.      

 

 

 

 

Par JA Latvija

JA Latvija ir sabiedriskā labuma organizācija un praktiskās biznesa izglītības eksperts Latvijas skolās. Eiropas Komisija atzinusi JA Latvija par vienīgo pozitīvo iniciatīvu Latvijā, kas ilgtermiņā un metodiski nodrošina jauniešiem uzņēmējdarbības izglītību.

JA Latvija katru gadu nodrošina Eiropā aprobētu un Latvijas vajadzībām pielāgotu praktiskās biznesa izglītības programmu pieejamību aptuveni 70 000 skolēnu visā Latvijā, visos izglītības līmeņos:

 - Finanšu pratības ABC—sociālo zinību priekšmeta mācību un metodiskie materiāli 1.–9. klasei.
 - Karjeras izglītības programma ĒNU DIENA 1.—12. klasei.
 - Skolēnu mācību uzņēmumu programma—12. klasei.
 - Līderu programma—12. klasei.
 - Start-up programma augstskolu studentiem.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru