12.04.2018

Sākusies pieteikšanās SMU Valsts mēroga finālam | Jauno uzņēmēju dienas 2018

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvija no 10. līdz 12. maijam Jūrmalā organizē ikgadējās Jauno uzņēmēju dienas - Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas Valsts mēroga finālu, kurā žūrija izvērtēs labākos mācību uzņēmumus 2017./2018. mācību gadā, kā arī noteiks SMU, kas šovasar pārstāvēs Latviju Eiropas finālā Belgradā, Serbijā.

Pasākuma mērķis:  veicināt jauniešu uzņēmību un uzdrīkstēšanos, pārbaudot viņu uzņēmējspējas praktiskā darbībā. Sekmēt jauniešu prasmes inovatīvu un radošu ideju attīstībā. Pilnveidot jauniešiem spējas pieņemt pārdomātus un pamatotus lēmumus, kas veicina personisko un sabiedrisko labklājību.

Plānotā programma: 
1. diena - SMU stendu iekārtošana un prezentācijas
2. diena - SMU intervijas pie stendiem un paneļintervijas, apbalvošanas ceremonija
3. diena - ekskursija un ceļš mājup

SMU Valsts mēroga finālā piedalīsies līdz 20 SMU vidusskolu grupā un līdz 15 SMU pamatskolu grupā no visiem Latvijas reģioniem.

Ikvienam SMU, kas vēlas piedalīties Valsts mēroga finālā, ir jāiesniedz: 
Gada ziņojums dalībniekiem vidusskolu grupā
Gada ziņojums dalībniekiem pamatskolu grupā

 

Kritēriji SMU atlasei Valsts mēroga finālam - elektroniskais pieteikums, vadoties pēc JA Latvija izstrādātajiem kritērijiem: motivācijas, līdzšinējiem sasniegumiem, produkta kvalitātes, gada ziņojuma.

Pieteikšanās SMU Valsts mēroga finālam ŠEIT līdz 18. aprīlim.
Rezultātu paziņošana 20. aprīlī. 

Jauno uzņēmēju dienu 2018 apabalvošanas ceremonijā tiks apbalvoti 1.-3. vietu ieguvēji SMU pamatskolu un vidusskolu grupās, kā arī gada skolotājs – SMU konsultants.

 

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, un sadarbībā ar ilggadējo partneri Swedbank un Jūrmalas pilsētas domi.
 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru