24.04.2018

Pieteikšanās konkursam "Latvijas Gada labākais augstskolu Start Up uzņēmums"


Latvijas Gada labākais Start Up tiks noteikts JA Latvija Valsts mēroga Start Up finālā, kas norisināsies 2018. gada 11. maijā Jūrmalā. Labākais Start Up uzņēmums iegūs iespēju pārstāvēt Latviju Eiropas konkursā - JA Europe Enterprise Challenge 2018, kas šogad notiks 25. - 26. jūnijā Rīgā, Latvijā.

 


Aicinām atsaukties Start-Up uzņēmumus, kuri atbilst šādiem kritērijiem: 
1. Komanda sastāv no augstskolu studentiem (vecumā no 18 līdz 30 gadiem), kuri plāno vai jau vada savu uzņēmumu un gūst reālu pieredzi uzņēmējdarbības pasaulē – veidojot uzņēmējdarbības koncepciju;
2. Komandas dalībnieku skaits ir no 2 līdz 6 personām;
3. Dalībniekiem ir labas angļu valodas pielietošanas prasmes. 

Kā stāsta Jānis Krievāns, JA Latvija vadītājs: JA Latvija Start-Up programma studentiem ir jaunums, Latvijā tā norisinās pirmo gadu. Tā dos iespēju augstskolu studentiem gūt reālu pieredzi uzņēmējdarbībā, saņemt atbalstu un profesionāļu konsultācijas. Ceru, ka šī programma būtiski palielinās studējošo nodibināto jaunuzņēmumu skaitu, veicinās starpnozaru sadarbību Latvijā, izstrādājot tehnoloģiju inovācijas, veidojot prototipus, kas pārtaps reālos produktos un pakalpojumos.” 


Pieteikšanās līdz 3. maijam! 
PIETEIKUMA ANKETA

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru