15.05.2018

Konkursu Mana Vārdnīciņa un Biznesa pasakas laureāti 2018! (PAPILDINĀTS)

Junior Achievement Latvija sadarbībā ar partneriem un atbalstītājiem visa mācību gada garumā organizēja finanšu pratības konkursus „Mana vārdnīciņa” 1.-4. klašu skolēniem un “Biznesa pasakas” 5.-9. klašu skolēniem.

Konkursā “Mana vārdnīciņa” Latvijas Bankas žūrijas komisija izvērtēja 211 iesniegtos darbus no 36 Latvijas skolām, noskaidrojot labākos sākumskolas skolēnus - konkursa finālistus. Savukārt, konkursā “Biznesa pasakas” saņēmām 178 iesūtītas pasakas, kuras izvērtēja JA Latvija sadarības partneri un atbalstītāji - Latvijas Ekonomikas attīstības forums, LR Saeimas deputāte Inese Aizstrauta, Ingmārs Līdaka, Ilona Skorobogatova no Finanšu ministrijas, Latvijas valsts meži, Izglītiba un kultūra un Tallink.

Finanšu pratības konkursu laureāti

PASĀKUMA PROGRAMMA

Sīkāka informācija par apbalvošanas norisi konkursu laureātiem un viņu skolotājiem tiks nosūtīta e-pasta veidā, 3. maijā līdz plkst. 17.00. Lūgums tiem skolotājiem, kas nebūs saņēmuši ziņu no JA Latvija, sazināties ar projektu vadītāju Airitu Mileiku – Plūmi rakstot uz airita@jal.lv.

Finanšu pratības konkursu apbalvošanas ceremonija notiks 18. maijā, Latvijas Bankā, Kr.Valdemāra ielā 1B, Rīgā. Konkursa “Mana Vārdnīciņa” laureāti, viņu ģimenes locekļi un skolotāji piedalīsies dažādās Latvijas Bankas organizētās aktivitātēs, savukārt konkursa “Biznesa pasakas” laureāti un viņu skolotāji dosies ekskursijā uz LR Saeimu

Atgādinām, ka līdzi jāņem personu apliecinoši dokumenti, gan skolēniem, gan pieaugušajiem, lai varētu apmeklēt Latvijas Banku un LR Saeimu!

Liels paldies par ieguldīto darbu konkursa īstenošanā gan vecākiem, gan skolotājiem!

Par finanšu pratības konkursiem:

Mana vārdnīciņa

Konkurss Mana vārdnīciņa aicina skolēnus no 1.-4. klasei izveidot savu ekonomisko terminu skaidrojošo vārdnīcu. Kopā ar skolotāju, vecākiem un vecvecākiem skolēni saviem vārdiem skaidro sociālo zinību programmas ietvaros apgūtos ekonomiskos jēdzienus, izveidojot tos vārdnīcas formā.

Biznesa pasakas

5.-9. klašu skolēni tiek aicināti sacerēt pasaku par ekonomikas un uzņēmējdarbības tēmām. Skolēns vai skolēnu grupa (3 skolēni) izveido Biznesa pasaku ar laimīgām beigām. Pasaku vērtēšanā piedalās žūrija, kas vērtē finansiāli drosmīgākās, kā arī uz jaunām idejām vērstās pasakas. Būtisks ir arī pasakas vizuālais noformējums. Biznesa pasakas saturu iesniedz elektroniski un papīra formātā.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru