18.06.2018

Eiropas Start-Up fināls JA Europe Enterprise Challenge 2018 šogad norisināsies Rīgā

No 25. līdz 27. jūnijam Rīgā norisināsies JA Europe Enterprise Challenge - Eiropas jaunuzņēmumu fināls, kas pulcēs 16 studentu jaunuzņēmumu (start-up) komandas no visas Eiropas. Katrs no 16 uzņēmumiem ir uzvarējis savas valsts mēroga finālā un Rīgā sacentīsies par JA Europe labākā jaunuzņēmuma titulu.


Ik gadu JA Europe Start-Up programmā iesaistās vairāk kā 14 000 augstskolu un universitāšu studentu sniedzot iespēju gūt pieredzi, kā ir veidot savu biznesu visos tā aspektos. 2018. gada Eiropas finālu Rīgā organizē JA Latvija sadarbībā ar JA Europe.

Aicinām ikvienu interesentu apmeklēt Start-Up izstādi un iepazīties ar Eiropas labākajiem jaunuzņēmumiem un uzklausīt jauniešu uzņēmējdarbības stāstus. Start-Up izstāde norisināsies otrdien, 26. jūnijā, no plkst. 13.30 līdz 16.15 Swedbank galvenajā ēkā (Balasta dambis 15) un to var apmeklēt ikviens interesents!

Uzzini vairāk par pasākumu: eec.jaeurope.org 
Jaunuzņēmumu saraksts: ŠEIT
Pasākuma sadaļa Facebook: JA Europe Enterprise Challenge

Pasākums tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, un sadarbībā ar Avanade, Visa un Accenture Latvia.

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru