30.05.2018

TIEŠRAIDES SARUNA: Luminor bankas valdes loceklis Jānis Buks par reputāciju kā valūtu

Cik vērtīga ir uzņēmuma vai organizācijas reputācija? Kā to veidot? Kā reputācija var palīdzēt biznesam? Par to tiešraidē stāstīs Jānis Buks, Luminor valdes loceklis un Korporatīvo klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs. Tiešraide būs skatāma otrdien, 5. jūnijā, no plkst. 9.20 līdz 10.00 portālā DIENA.LV

 

“Reputācija ir katra cilvēka visvērtīgākais īpašums. Izcila un laba reputācija paver durvis uz neierobežotām iespējām, savukārt slikta – var ļoti apgrūtināt iespējas kaut ko sasniegt,“ uzsver Jānis Buks, Luminor valdes loceklis. “Mūsdienu digitālajā laikmetā ir būtiski apzināties – ja paši neveidosim savu un uzņēmumu reputāciju, to darīs mūsu vietā - ar viedokļiem, novērtējumu, pārstāstiem. Reputācija pavisam noteikti ir jaunā valūta – ienākot arvien jaunākām un ērtākām tehnoloģiju iespējām, cilvēki kļūst kūtrāki un arvien biežāk spriež par lietām, balstoties tajā, kas atrodams publiski. Tāpēc svarīgi mērķtiecīgi rūpēties gan par savu, gan uzņēmuma reputāciju – jo labāka tā būs, jo sekmīgāki būs arī biznesa rezultāti.”

Sarunu organizē lielākā Latvijas izglītības organizācija Junior Achievement Latvija (JA Latvija) sadarbībā ar finanšu pakalpojumu sniedzēju Luminor. Sarunā piedalīsies vidusskolas vecuma jaunieši, JA Latvija Līderu programmas dalībnieki.

JA Latvija Līderu programmu 16–20 gadīgiem jauniešiem organizē jau ceturto gadu. Latvijā unikālās izglītības programmas mērķis ir veidot jauno līderu paaudzi Latvijas konkurētspējas palielināšanai. Programmā iesaistītie mentori — Latvijā pazīstami uzņēmēji un vadītāji — mācību gada laikā ar savu pieredzi iedvesmo un iedrošina jauniešus īstenot savu līdera talantu.

JA Latvija Līderu programmu atbalsta Luminor Bank AS Latvijas filiāle, uzņēmums Clean R un Rīgas Koučinga skola.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru