08.06.2018

DA Liepājas pilsētas 5. vidusskola saņem JA Latvija balvu par 25 gadu sadarbību

Vakar, 7. jūnijā, Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvija (JA Latvija) svinīgā ceremonijā ar Goda rakstu un īpašu balvu par ilggadējo sadarbību sveica Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolu. Skola jau 25 gadus ir JA Latvija dalībskola, sniedzot iespēju skolēniem apgūt praktiskās uzņēmējdarbības izglītības programmas.

JA Latvija Goda raksti tika pasniegti skolas direktorei Intai Korņējevai, kā arī skolotājām Jutai Birzniecei un Andai Gineitei, kuras ir veicinājušas programmu izmantošanu skolā.

"Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola ir viena no divām skolām Latvijā, kura visilgāk sadarbojas ar JA Latvija un var lepoties ar vislielāko pieredzi skolēnu mācību uzņēmumu veidošanā un komerczinību mācīšanā skolēniem," ilggadējo sadarbību atzinīgi novērtē JA Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.  

Skolas skolēni savu skolotāju vadībā šo 25 gadu laikā ir izveidojuši vairāk kā 230 skolēnu mācību uzņemumus, tādējādi ļaujot vairāk kā 900 skolēniem apgūt reālas uzņēmējdarbības prasmes jau mācību laikā.

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru