06.06.2018

Pieteikšanās inovatīvu Skolēnu mācību uzņēmumu izveides un konsultēšanas vasaras apmācībām!

Latvijas lielākā Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija (JA Latvija) un LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros augustā organizē 2 dienu skolotāju apmācību inovatīvu Skolēnu mācību uzņēmumu izveidē un konsultēšanā.

Piesakies līdz 15. augustam! Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvija) aicina pieteikties skolotājus divu dienu pedagogu apmācībām Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas apgūšanā, kas no 22. līdz 23. augustam norisināsies Rīgā. Apmācības līdzfinansē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra - LIAA, un tajās aicināti pieteikties pamata, vispārējās, profesionālās izglītības pedagogi bez pieredzes skolēnu mācību uzņēmumu konsultēšanā, kā arī pedagogi ar ilggadēju pieredzi profesionālo prasmju pilnveidošanai.

PROGRAMMA

Apmācību laikā skolotājiem būs iespēja iepazīties ar skolēnu mācību uzņēmumu metodi — kā ar tās palīdzību pilnveidot izglītības saturu un kā metode sniedz ieguldījumu jauniešu karjeras izglītībā, kā metode attīsta uzņēmējspēju kompetences skolēnos. Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija ir atzinusi SMU mācību metodi un rekomendē to izglītības iestādēm kā uzņēmējspējas attīstošu un pilnveidojošu mācību metodi.

Apmācības ir virzītas uz katra dalībnieka motivāciju novērtēt uzņēmējdarbības un karjeras  nozīmi reālajā dzīvē. Mācību metodes pedagogi var tās īstenot savās izglītības iestādēs, savā mācību priekšmetā. Apmācību rezultātā – iegūta apliecība - SMU mentors izglītības iestādē ar tiesībām konsultēt SMU.

Apmacības norisināsies no 22. līdz 23. augustam augstskolā Turība, Graudu ielā 68, Rīgā. Pieteikšanās līdz 2018. gada 15. augustam.

Uzmanību - vietu skaits ierobežots!

Skolotāju apmācības tiek organizētas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, un pateicoties ilggadējā partnera AS Swedbank atbalstam.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru