26.07.2018

Ventspilī sākas nometne "Junior Achievement Unlocked 2018" - pievienojies tiešraides diskusijām

No šodienas, 6. augusta līdz 11. augustam izglītības organizācija Junior Achievement Latvija (JA Latvija) organizē praktiskās uzņēmējdarbības un līderības nometni "Junior Achievement Unlocked 2018", kas Ventspilī pulcēs 33 īpašu atlasi izturējušus talantīgākos vidusskolēnus no visas Latvijas. Nometnes laikā izaugsmes treniņos, praktiskās biznesa darbnīcās jaunieši trenēs tādas būtiskas kompetences kā emocionālo inteliģenci, spēju inovēt, apgūs prototipēšanu u.c. Ar viņiem strādās mentori -  Latvijā atpazīstami un veiksmīgi uzņēmēji un augstākā līmeņa vadītāji.

Nometnes laikā jaunieši, strādājot komandās, mentoru vadībā attīstīs savas biznesa idejas un noslēgumā aizstāvēs savus projektus žūrijai. Nometnes saturiskais vadītājs būs millennial uzņēmējs Dāvis Suneps (iepriekš TechHub Riga vadītājs).

Katras nometnes dienas noslēgumā norisināsies diskusijas ar Latvijā zināmām personībām. Pie jauniešiem viesosies Ģirts Rungainis (Prudentia), Guntars Kokorevičs (CleanR), Alise Dīrika (InfoGram), Kristaps Skutelis (TestDevLab), Edgars Kots (Dienas mediji), Artis Daugins (Blue Shock Race), Liega Zelgalve (Lickstarter) u.c.

Diskusijas būs skatāmas plašākam interesentu lokam un tiks tiešraidē translētas mājas lapās Diena.lv un LIAA.LV katru dienu plkst. 19:00.

06.08.2018 plkst. 19.00
Artis Daugins
, mākslinieks-uzņēmējs, "Blue Shock Race", "Blue Shock Bike" un elektro kartingu halles "BSR Riga", "BSR Liepāja" izveidotājs un īpašnieks.
Vai viss, kas sākumā liekas neiespējams, ir iespējams?


07.08.2018 plkst. 19.00
Alise Dīrika
(ex.Semjonova), Infogram līdzdibinātāja un grafiskā dizainere un Kristaps Skutelis, IT eksperts un tehnoloģiju bloga kursors.lv redaktors, TestDevLab PR vadītājs.
Tehnoloģiju klātesamība un nozīme mūsdienu procesos


08.08.2018 plkst. 19.00
Ģirts Rungainis
, "Prudentia" investīciju baņķieris
Uzņēmējdarbības attīstība reģionos. Influenceru mārketinga ietekme uzņēmējdarbībā


09.08.2018 plkst. 18.30
Liega Zelgalve
, zīmola Lickstarter radītāja, Happy Design dibinātāja
Ar ko jārēķinās, ja produkts uzreiz aiziet uz urrā?


10.08.2018 plkst. 17.00

Nometnē radīto biznesa ideju aizstāvēšanas prezentācijas -
vidusskolēni, nometnes dalībnieki

"Junior Achievement Unlocked 2018" norisi atbalsta Ventspils pilsētas dome un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros, kā arī Clean R, Luminor banka.

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru