09.09.2018

Aicinām apmeklēt JA Latvija seminārus reģionos "Skolēnu mācību uzņēmumu darbnīca 2018"

No 18. līdz 25. septembrim Junior Achievement Latvija (JA Latvija) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros dosies tūrē uz Latvijas reģioniem organizētajā semināru ciklā “Skolēnu mācību uzņēmumu darbnīca 2018” Latvijas skolu skolotāji un skolēni varēs uzzināt par skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) veidošanas un attīstīšanas iespējām, iepazīties ar jau strādājošu SMU veiksmes stāstiem un uzklausīt biznesa ekspertu pieredzi.

“Skolēnu mācību uzņēmumu darbnīca 2018” ir vienas dienas seminārs, un pirmais norisināsies 18. septembrī Talsos, 19. septembrī Tukumā, 20. septembrī tas dodas uz Siguldu, 21. septembrī viesojas Rēzeknē, bet 25. septembrī cikls noslēdzas ar darbnīcu Jūrmalā.

 18. septembrī Talsos PROGRAMMAPIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES
 19. septembrī Tukumā PROGRAMMAPIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES
 20. septembrī Siguldā PROGRAMMA | PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES
 21. septembrī Rēzeknē PROGRAMMA | PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES
 25. septembrī Jūrmalā PROGRAMMA | PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES

VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS!

Seminārā dalībniekus ar saviem biznesa veiksmes stāstiem iedvesmos esošie uzņēmēji, LIAA biznesa inkubatoru pārstāvji, SMU programmas dalībnieki atklās savu pieredzi un ieguvumus, un JA Latvija pārstāvji pastāstīs par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā. Īpašais viesis — uzņēmēja Ieva Kalve — stāstīs, kas ir viedā ekonomika un kā tā var palīdzēt veidot inovatīvus un tehnoloģiskus SMU. SMU varēs saņemt individuālas konsultācijas par sava uzņēmuma darbību un attīstību, kā arī dalībniekiem būs iespēja apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un radošo domāšanu saistītas prasmes radošajā RTU Riga Business School darbnīcā.

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Skolēnu mācību uzņēmumu programmas ilggadējs atbalstītājs ir SWEDBANK.

Kontaktpersona:
Jānis Bukšs
JA Latvija projektu vadītājs
janis.bukss@jal.lv

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru