02.10.2018

15. oktobrī norisināsies Latvijā lielākā uzņēmējdarbības iedvesmas konference #UZDRĪKSTIES UZVARĒT

Ķīpsalas izstāžu hallē 15. oktobrī notiks lielākā Latvijas skolēnu, jauniešu un skolotāju uzņēmējdarbības konference #UZDRĪKSTIES UZVARĒT. Šī gada tēma “Biznesā kā sportā!”. Konferenci organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvia (JA Latvia), lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod.

“Šogad konferences tēma “Biznesā kā sportā” izvēlēta tīšuprāt. Profesionālajā komandu sportā vienmēr valda veselīga spriedze starp jaunajiem rūkijiem un pieredzējušiem veterāniem. Manuprāt, līdzīgi ir arī uzņēmējdarbībā. Šad tad jaunie jau var izgriezt pogas vecajiem gan ar biznesa ātrumu, gan izdomu un pielāgošanos mūsdienu tendencēm, bet visiem labi zināms, ka play-off spēlēs ar ātrumu vien nepietiek. Iedvesmas konference #UzdrīkstiesUzvarēt būs labs treniņa laukums jauniešiem, kuri uzņēmējdarbībā tiecas pēc zelta,” atzīmē LIAA direktors Andris Ozols.

“Priecājamies, ka ik gadu pieaug interesentu un apmeklētāju skaits un konference gūst arvien lielāku popularitāti skolēnu un pedagogu vidū. Plānojam, ka šogad to apmeklēs 2500 dalībnieku no visas Latvijas. Vēlamies iedvesmot un motivēt jauniešus pievērsties uzņēmējdarbības uzsākšanai, tādēļ ar saviem stāstiem dalīties esam aicinājuši sabiedrībā zināmus uzņēmējus un personības, kas sevi jau apliecinājušas uzņēmējdarbībā un ar to saistītās jomās. Esam sarūpējoši iedvesmojošu platformu, lai mudinātu skolēnus domāt un nebaidīties likt drosmīgus pamatus savai nākotnei,” stāsta JA Latvia vadītājs Jānis Krievāns.

Konferencē uzstāsies Kaspars Gorkšs, Latvijas Futbola federācijas prezidents, Aigars Nords, Lattelecom Rīgas maratona organizators, Eva Juhņēviča, XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore, Ozols, hiphopa mūzikas izpildītājs, kā arī citi radošās un uzņēmējdarbības vides pārstāvji. Gaidāmi arī starptautiski viesi – interaktīvās digitālo mediju producēšanas studijas Sila Sveta (Krievija) pārstāvji, basketbola kaskadieri Lords of Gravity (Ungārija) un citi. Pasākuma moderators — Renārs Zeltiņš. 

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!
Klātienē pasākumu var apmeklēt ikviens, kas ir aizpildījis pieteikuma anketu!
Citus interesentus aicinām sekot līdzi tiešraidē diena.lv, straume.lmt.lv un Junior Achievement Latvia Facebook lapā

PROGRAMMA

 

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Swedbank. Mediju partneri: Diena, Inbox.lv

 

PRESES RELĪZE 04.10.2018 

 

  

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru